Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.10.2018r. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 ''Moje miasto nocą...'' - rewelacyjny koncert De Mono 

 

Loading ....

„To właśnie tak – tak wygląda moje miasto nocą…” – mogli zanucić ci, którzy wieczorem pojawili się na stadionie w oczekiwaniu na sobotnią gwiazdę Dni Mszany Dolnej. Zespół De Mono wpadł na scenę i od razu porwał publiczność. Muzycy, którzy tego samego dnia wyruszyli z Warszawy w nasze górskie okolice nie pozwolili fanom długo na siebie czekać.

 

Loading ....

Podziękowali za zaproszenie do Mszany na święto miasta i trzy, dwa, jeden – start! Lider zespołu - Andrzej Krzywy nie dość, że wykonywał wszystkim znane przeboje, to jeszcze skakał po scenie jak niespożyty wulkan energii. A wierni fani razem z nim odśpiewywali refreny i całe zwrotki utworów takich jak „Póki na to czas”, „Kochać inaczej” czy wspomniane „Moje miasto nocą”.

 

Loading ....

Co więcej śpiewali ci, którzy znali zespół z początku jego kariery, jak i młodsze pokolenia. Tym bardziej, że przy odśpiewaniu „A kiedy przyjdzie na Ciebie czas…” zrobiło się tak głośno, że sam wokalista się zdziwił. Przebój za przebojem, a sam zespół w tym roku w wakacyjnej trasie po Polsce świętuje swoje trzydzieści lat obecności na muzycznej scenie. Dlatego nie zabrakło też fanów, którzy przyszli prosić o autograf na pierwszej winylowej płycie zespołu, co więcej z ceną jeszcze przed denominacją złotówki czyli 5.000 zł!

 

Loading ....

Płyta ze złożonym „świeżym” autografem ma szansę zaistnieć jako bardzo wartościowy gadżet na licytacji podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, za co serdecznie dziękujemy P. Andrzejowi Szarkowi. Nie zabrakło też uścisków, serdeczności i autografów po koncercie. Na obiecane autografy na płycie czekali cierpliwie duzi i mali. Jedynie groźne przebłyski nadchodzącej burzy budziły lekki niepokój, ale było już po koncercie.

 

Loading ....

Jakby na to nie patrzeć, tradycji musi stać się zadość – Dni Mszany Dolnej bez kropli deszczu? To niemożliwe… Musiało trochę pokropić, na szczęście postraszyło lekkim deszczem a niestrudzeni mogli jeszcze pobawić się przy dyskotekowych rytmach.

 ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ - GALERIA 

Red.

 

Tekst przeczytany: 653.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/-moje-miasto-noca-rewelacyjny-koncert-de-mono.html