Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 14.12.2018r. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

 ''Z Biblioteką przez świat'' - udane ferie wśród książek 

 

 

Loading ....

W tym roku, w dniach od 19 do 23 lutego, Miejska Biblioteka w Mszanie Dolnej zorganizowała zajęcia podczas dla dzieci w wieku 6-12 lat. Codziennym, integracyjnym grom i zabawom towarzyszyły wesołe i oryginalne lekcje geografii.

 

Loading ....

Poprzez aktywne uczestnictwo w zajęciach plastycznych dzieci poznawały piękno i specyfikę poszczególnych kontynentów, a przy okazji związane z nimi rozmaite ciekawostki.

 

Loading ....

Pracując w kilkuosobowych grupach wykazały się wyjątkową kreatywnością i zaangażowaniem, tworząc swoje niepowtarzalne, różnobarwne prace – afrykańskie maski, indiańskie pióropusze, japońskie wachlarze, chińskie kapelusze i inne dzieła charakterystyczne dla różnych części świata.

 

Loading ....

Nie zabrakło również atrakcyjnej wycieczki, jaką był wyjazd do kina „Śnieżka” w Rabce-Zdroju na animowany seans pt. „Tedi i mapa skarbów”. Ten film przygodowy doskonale dopasował się przekazem do tematyki zwiedzania świata.

 

Loading ....

Ostatni dzień zajęć obfitował w wiele niespodzianek. Widać i słychać było radość najmłodszych z udziału w konkursach, łamigłówkach i zabawach ruchowych. Z entuzjazmem przyjęto występ teatrzyku kukiełkowego Art Cinema z Nowego Sącza, który zaprezentował spektakl pt. „Baśń o Królowej Śniegu”.

 

Loading ....

Zwieńczeniem radosnego tygodnia było wręczenie wszystkim uczestnikom nagród w formie słodyczy, książek i drobnych upominków.

 

Loading ....

Codziennie dla 40 osobowej grupy dzieci przygotowany był słodki poczęstunek ufundowany przez miejscowe firmy: Piekarnia GS Samopomoc Chłopska, Cukiernia S. C. Jaśkowiec, Małgorzata Zielińska FHU Hubert. Sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie.

 

Loading ....

 

 

Więcej zdjęć na stronie BIBLIOTEKI MIEJSKIEJ - TUTAJ 

 

 

Tekst przeczytany: 307.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/-z-biblioteka-przez-swiat-udane-ferie-wsrod-ksiazek.html