Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.04.2019r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 A w parku...  

 

Loading ....

Powiewały biało-czerwone flagi, na twarzach pojawiły się charakterystyczne dwa kolory, gdzieś błysnął kotylion, zamigotało czerwone światełko, a wśród tłumu biegaczy można było wyłowić tych, którzy strojem lub drobnym elementem wpisali się Niepodległościowy Bieg. Zimne i mroźne powietrze nie odstraszyło tych, którzy chcieli już po raz drugi na sportowo uczcić Święto Niepodległości.

 

Loading ....

Całą akcję zainicjował Zygmunt Łyżnicki wraz z Sekcją Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna. Wspólny rekreacyjny bieg miał tylko jedną zasadę: biegnie się 11 minut na 11 listopada.

 

Loading ....

W naszym parku miejskim to dystans ok. 5 okrążeń więc gdy tylko wybrzmiał hymn państwowy na sygnał naszego najsłynniejszego biegacza wystartowali. Biegli mali, duzi, uczniowie, całe rodziny i dla dobrego przykładu dwie panie radne: Wiceprzewodnicząca Agnieszka Sasal  oraz Stanisława Dziadkowiec – w sumie około 40 osób.

 

Loading ....

Nie zabrakło też takich, którzy chcieli się sprawdzić na takim dystansie, ale nie to było najważniejsze. Na wszystkich, którzy dobiegli do mety czekała ciepła herbata i kolorowy odblask.

 

Loading ....

 

Dziękujemy za obecność w imieniu organizatorów: Miasta Mszana Dolna, Gminy Mszana Dolna i Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowym MOK Mszana Dolna.


 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 996.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/a-w-parku.html