Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Bieg za biegiem 

 

Loading ....

Dzień wcześniej, w czwartek 28 kwietnia Zygmunt Łyżnicki prowadził Bieg do Liceum, w piątek popołudniu przed weekendem majowym, 29 kwietnia spotkaliśmy się z nim w parku. Nie ma na niego mocnych, codzienne treningi i pełne zaangażowanie to prosty przepis na mistrzostwo.

 

Loading ....

Zgodnie z zapowiedzią sprawdzaliśmy swoje kondycje na Majówkę. Kto wypadł najlepiej? Wystarczy zajrzeć na facebooka Miejskiego Ośrodka Kultury – tam znajduje się relacja z XXII Pierwszomajowego Biegu Zdrowia na Słowacji i Biegu Konstytucji w Krośnie. Na podium stanęłi Zygmunt Łyżnicki i Jan Wydra. Po prostu szacun – czy to piątek czy to świątek Zygmunt Łyżnicki i cała sekcja biega!

 

Loading ....

Chcesz się dołączyć? Na dobry początek zapraszamy do parku. Nie wybieramy tych dat celowo, kiedyś bieg odbył się prima aprilis, a teraz piątek, trzynastego... No cóż, kto chce może przyjść z czarnym kotem na szczęście. A słynna „piątka” Zygmunta Łyżnickiego czeka! 

 

Loading ....

W tym samym czasie można przecież przejść podobny dystans na kijach, albo przejechać trasę na rolkach lub hulajnodze. To tylko propozycje dla tych, którzy niekoniecznie widzą się w grupce biegaczy. Wszystkich chętnych zapraszamy!

 

Loading ....

 

 

Do zobaczenia w parku!   Najbliższy piątek, trzynastego!


 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1184.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/bieg-za-biegiem.html