Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 22.05.2019r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Ceramika, taniec i śpiew - czyli ferie w MOKu 

 

 

Loading ....

Ceramika, taniec i śpiew oraz rozgrywki steel darta to wszystko czekało na uczestników zajęć w czasie ferii zimowych w mszańskim MOKu. Ferie w MOKu zaczęły się zajęciami tanecznymi prowadzonymi przez Kubę Pachowicza. Kilkanaście osób wzięło udział w tych zajęciach i przez 3 dni intensywnie ćwiczyło układ taneczny oraz podstawy tańca towarzyskiego.

 

Loading ....

W środę, 18 lutego odbyły się zajęcia z ceramiki, na które oprócz stałych bywalców udało się zaprosić kilka nowych osób, które po raz pierwszy miały kontakt z gliną i tworzeniem z tego materiału. W rozgrywkach darta wzięły udział tylko 2 osoby Jasiek i Adrian, ich mecz zakończył się wynikiem 0:2. Drugi tydzień ferii minął pod znakiem warsztatów gospel. 

 

Loading ....

Przypominamy, że warsztaty śpiewu będą kontynuowane w kolejnych miesiącach. Najbliższe już 14 marca. Odbyły się również zajęcia z ceramiki. Tym razem co widać po zdjęciach dominowały dzbanki, które niektórzy z uczestników wykonywali po raz pierwszy raz.

 

Loading ....

Zakończyły się także rozgrywki steel darta. W tym tygodniu do walki stanęły dziewczyny - Julia i Marysia próbowały stawić czoło Jaśkowi, jednak to on w klasyfikacji generalnej okazał się być najlepszy.

 

Klasyfikacja generalna rozgrywek steel darta:


1. Jan Kokoszka
2. Maria Majkowska
3. Julia Majkowska i Adrian Nowak

 

 

Loading ....

Dziękujemy wszystkim za dobrą zabawę zarówno na zajęciach tanecznych, ceramice, warsztatach gospel oraz rozgrywkach darta!!!

Również w świetlicy osiedlowej ul Starowiejskiej, odbywały się zajęcia podczas ferii. Poza zajęcami plastycznymi, najbardziej popularnymi odbyły się dwa turnieje sportowe: Turniej Tenisa Stołowego i Turniej Piłkarzyków. Jak twierdzi pani Róża, która organizowała zajęcia zainteresowanie było ogromne.

 

Loading ....

 

Grafik zajęć w Miejskim Ośrodku Kultury na nowy semestr można obejrzeć TUTAJ

 

 

Red. MOK

fot. MOK

 

Tekst przeczytany: 1091.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/ceramika-taniec-i-spiew-czyli-ferie-w-moku.html