Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 25.02.2018r. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Niedzielna pogoda idealnie zgrała się z planami Terenowego Koła PTTK w Mszanie Dolnej. Na otwarcie sezonu 21 kwietnia nie mogło być inaczej, wiosenne słońce wyciagnęło na ten niewielki wprawdzie szczyt aż 100 turystów, dokładnie według listy było ich 101. Czarny Dział idealnie sprawdził się jako pierwszy do zdobycia szczyt w ramach „IX Spotkań w górach” – nie jest to forsowne wyjście, a dotrzeć można z łatwością z samego centrum miasta.

 

Loading ....

Jak zwykle na szczycie czekało ognisko i dawno nie widziani znajomi z turystycznych tras. Szybką pozimową rozgrzewkę ze znajomości okolicznych szczytów przeprowadziła Ewa Kotarba, padały proste pytania, ale zapowiadamy: kolejne konkursy nie będą już takie proste! Przed wspólnym grupowym zdjęciem Prezes Koła Pani Maria Antos poinformowała wszystkich o planach na bieżący rok, wycieczkach wyjazdowych oraz o podjętej uchwale, od  stycznia Koło nosi nazwę swojego założyciela tzn. „im. Juliana Tolińskiego”. Na kolejne spotkanie zapraszamy na polanę Podskały pod Kudłoniem 19 maja.

 

Loading ....

Wszystkim zainteresowanych wspólnym wędrowaniem  przekazujemy informację, iż regulamin spotkań nie uległ zmianie, uczestnicy wybierają trasy tak, aby spotkać się na szczycie lub w innym wyznaczonym miejscu w godzinach 13.00-14.00. W „Spotkaniach w górach” mogą brać udział indywidualni turyści i grupy zorganizowane. Dzieci i osoby niepełnosprawne również mogą brać udział w wycieczkach ale wyłącznie pod opieką dorosłych. Spotkania odbywają  się w wyznaczonych miejscach bez względu na pogodę. Organizatorzy przyznają nagrody uczestnikom, którzy zaliczyli przynajmniej cztery z sześciu szczytów. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania!

 

Loading ....

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1233.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/czarny-dzial-na-101.html