Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Dni Mszany Dolnej - udana niedziela 

 

Loading ....

Akcja Biała Niedziela oraz zlot zabytkowych samochodów i grupy motocyklowej Pasja i Wiara na Rynku rozpoczęły drugi dzień święta Mszany Dolnej. O godz. 13 samochody i motocykle przejechały na główne miejsce imprezy Stadion Miejski. W czasie prezentacji aut na murawie obyło się głosowanie na wehikuł, który najbardziej spodobał się widzom zlotu.

 

Loading ....

Niedługo po samochodach na stadion wkroczyły orkiestry dęte, które uczestniczyły w XI. Międzynarodowym Festiwalu Orkiestr Dętych im. Jerzego Żądło, który odbywa się ramach Dni Miasta. Mimo deszczu i burzy, która straszyła na scenie zaprezentowało się 5 orkiestr: Orkiestra "Echo Zagórzan" z Kasiny Wielkiej, Parafialna Orkiestra z Korzkwi, Krakowska Orkiestra Staromiejska, Orkiestra Dęta z Krapiny (Chorwacja) oraz gospodarze z Orkiestry Dętej OSP Mszana Dolna.

 

Loading ....

Napięty program i opady deszczu spowodowały niewielkie opóźnienie koncertu Sławomira, ale kiedy gwiazdor pojawił się na scenie wraz Kajrą i zespołem publiczność wraz z nimi zaczęła wyśpiewywanie piosenek.

 

Loading ....

Gwiazdor rock polo nie mógł odpuścić sobie po występie rozdania autografów w swoich rodzinnych stronach, i na tyle na ile pozwalał mu czas, rozdawał autografy i rozbił pamiątkowe zdjęcia z fanami.

 

Loading ....

Na zakończenie na scenie pojawił się Dj Wojtek z programem "Stare Nowe Najnowsze" i to on zamknął Dni Mszany 2018.

 

 

red. MOK
 

 

 

 

Tekst przeczytany: 388.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/dni-mszany-dolnej-udana-niedziela.html