Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 20.07.2018r. Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2012

W dniu 24 maja br. w Urzędzie Miasta Mszana Dolna odbyły się drugie warsztaty cyklu szkoleniowo-warsztatowego „ABC skutecznego przeciwdziałania przemocy” w ramach projektu „Skuteczne instytucje – bezpieczna rodzina. Rozwój wiedzy, umiejętności i współpracy na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Mieście Mszana Dolna”.

 

Loading ....


Spotkanie poświęcone zostało rozwijaniu współpracy na rzecz przeciwdziałania przemocy w rodzinie, w tym opracowaniu koncepcji i narzędzia badawczego do diagnozy problemu przemocy w środowisku lokalnym. Uczestnicy zajęć opracowywali także projekt działań informacyjnych, w tym projekt poradnika i ulotki dotyczących problemu przemocy w rodzinie oraz program pikniku informacyjnego dla mieszkańców Mszany Dolnej. Następne warsztaty zaplanowano na drugą połowę czerwca, a wcześniej pierwsze szkolenie specjalistyczne dotyczące prawnych aspektów przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

 

Loading ....Więcej informacji na temat projektu dostępne na stronie:


http://www.bis-krakow.pl/aktualne-projekty/skuteczne-instytucje-bezpieczna-rodzina-mszana-dolna/o-projekcie.html

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1063.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/drugie-warsztaty-cyklu-abc-skutecznego-przeciwdzialania-przemocy-w-miescie-mszana-dolna.html