Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Ekstremalna Droga Krzyżowa z Kasinki Małej  

 

W tym roku w okresie Wielkiego Postu po raz trzeci z Kasinki Małej wyruszy Ekstremalna Droga Krzyżowa. Szlak im. św. Józefa poprowadzi uczestników z parafii Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Kasince Małej do Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej. Trasa pokonywana jest w nocy. Podczas drogi obowiązuje zasada milczenia. Trasa wiedzie przez Lubień, Pcim, Stróżę, Pasmo Babicy (Sularzówkę, Trzebuńską Górę), Harbutowice, Las Groby, Lanckoronę i Brody. Jej długość wynosi ok. 43 km, suma podejść – ok. 1100 m. 

 

Loading ....

EDK przeznaczona jest dla wytrawnych piechurów, osób z bardzo dobrą kondycją fizyczną. Konieczne są m.in. wygodne, górskie buty, wskazane kijki trekingowe, nieprzemakalna kurtka, termos z gorącą herbatą i energetyczny posiłek. Obowiązkowo dobra czołówka (latarka) z zapasowymi bateriami.  Każdy uczestnik EDK idzie na własną odpowiedzialność, dlatego powinny to być osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie idą wyłącznie pod opieką rodzica/opiekuna.

 

Zapisy przyjmowane są na stronie www.edk.org.pl.


 

Wyruszenie w trasę w dniu 18.03.2016 roku poprzedzi Msza św. o godz. 17.00 w Kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Kasince Małej.

 

Zapisz się przez stronę:
http://www.edk.org.pl/trasa-edk/kasinka-mala-kalwaria-zebrzydowska-59.htm

 


 

Red.

Ekstremalna Droga Krzyżowa –
rejon Kasinka Mała
 

 

Tekst przeczytany: 1125.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/ekstremalna-droga-krzyzowa-z-kasinki-malej.html