Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 21.05.2019r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 I edycja Budżetu Obywatelskiego  

 

204 zadania zgłosili Małopolanie w ramach I edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Wśród nich najwięcej jest zadań prospołecznych, kulturalnych i edukacyjnych. Najbardziej aktywni byli mieszkańcy Krakowskiego Obszaru Metropolitalnego, którzy złożyli 48 wniosków.

 

Tak duże zainteresowanie budżetem obywatelskim województwa świadczy o świadomości obywatelskiej mieszkańców Małopolski. Oddajemy im do dyspozycji 6 milionów złotych – to środki do wydania na to, czego potrzebują mieszkańcy - mówi Grzegorz Lipiec z zarządu województwa.

 

Szczegółowe informacje o Budżecie Obywatelskim Województwa Małopolskiego można uzyskać tutaj: http://bo.malopolska.pl/index.php/o-budzecie

 

W terminie do 6 maja 2016 roku złożono 204 wnioski, z których po sprawdzeniu pod względem formalnym i merytorycznym utworzono listę 152 projektów, na które można głosować od 18 czerwca do 6 lipca 2016 roku.

 

Lista zadań poddanych głosowaniu dostępna jest tutaj: http://bo.malopolska.pl/index.php/zadania  


Głosować można: osobiście w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego przy ulicy Racławickiej 56 w Krakowie lub Agendach Zamiejscowych w: Nowym Sączu, Oświęcimiu i Tarnowie, elektronicznie na stronach internetowych: www.malopolskie.pl www.bo.malopolska.pl, korespondencyjnie poprzez przesłanie karty do głosowania z dopiskiem Budżet Obywatelski na adres: Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego ul. Racławicka 56, 30-017 Kraków, Agend Zamiejscowych: ul. Jagiellońska 52, 33-300 Nowy Sącz, ul. Śniadeckiego 21, 32-602 Oświęcim, al. Solidarności 5-9, 33-100 Tarnów.

 

Link do głosowania elektronicznego: http://bo.malopolska.pl/index.php/glosowanieTam rówież szczegółowe informacje dotyczące zasad głosowania oraz karty do głosowania w formatach DOC, PDF, RTF do pobrania i wypełnienia.
 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 887.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/i-edycja-budzetu-obywatelskiego.html