Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: sobota, 20.04.2019r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Konkurs plastyczny ''Twoja ulubiona opowieść biblijna'' 

 

W imieniu Centrum Rozwoju Lokalnego informujemy, że została ogłoszona II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod nazwą „Twoja ulubiona opowieść biblijna”. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4 do 13 lat z całej Polski. Konkurs jest organizowany przez Centrum Rozwoju Lokalnego. Zwycięzcy konkursu otrzymają tablety, a ich prace zostaną opublikowane w wyjątkowym kalendarzu na rok 2015. Dochód ze sprzedaży publikacji zostanie przekazany na realizację prorodzinnych inicjatyw społecznych. Aby wziąć udział w artystycznych zmaganiach, należy wykonać pracę plastyczną przedstawiającą ulubioną scenę ze Starego lub Nowego Testamentu.

 

Loading ....

 

Prace konkursowe – wykonane dowolną techniką – na arkuszu papieru w formacie A-4, w orientacji poziomej, należy przesyłać do 15 sierpnia 2014 r. na adres Centrum Rozwoju Lokalnego, ul. Senatorska 14, 42-400 Zawiercie lub dostarczyć osobiście w dni robocze w godz. 7.00-15.00 pod wskazany adres. Do każdej pracy należy dołączyć: formularz zgłoszeniowy i oświadczenie opiekuna prawnego uczestnika konkursu.

 

Informacje o konkursie można śledzić na łamach Tygodnika Katolickiego „Niedziela” , na falach Radia eM i Katolickiego Radia FIAT oraz na stronie internetowej Centrum Rozwoju Lokalnego.  

 


Patronat honorowy objął: Klasztor Ojców Paulinów na Jasnej Górze i Sanktuarium Matki Bożej Częstochowskiej – Królowej Polski.

 

Partnerami akcji są: Klasztor Ojców Paulinów w Leśniowie i Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin; Katolicka Parafia Trójcy Przenajświętszej i Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Skarżyckiej w Zawierciu, a także Sanktuarium Matki Bożej Szczyrkowskiej w Szczyrku.

 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 2764.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/konkurs-plastyczny-twoja-ulubiona-opowiesc-biblijna.html