Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Konkurs z kilmatem - zagłosuj na Mszanę!  

 

Urząd Miasta w Mszanie Dolnej informuje, że Miasto Mszana Dolna przystąpiło do konkursu organizowanego przez firmę TAURON Polska Energia S.A. dotyczącego walki ze smogiem. Zagłosuj na nasze miasto - na liście gmin pozycja nr 106. Miasto Mszana Dolna ma szansę na zdobycie oczyszczaczy powietrza o wartości prawie 3 tysięcy złotych każdy dla swoich miejskich przedszkoli, ale tylko z Waszą pomocą drodzy internauci!


Konkurs trwa do 13 sierpnia 2017r.

 

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody:


•    5400 czujników czadu – dla uczestników indywidualnych,
•    oczyszczacze powietrza – dla miejskich przedszkoli.

 

Głosy można oddawać na stronie: oddychajpowietrzem.pl/konkurs


Zasady konkursu dla uczestników indywidualnych


Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są od chwili uruchomienia konkursu na stronie internetowej do dnia 13 sierpnia 2017r. przy czym realizacja konkursu odbywa się w XIII rundach cotygodniowych (można brać udział w każdej rundzie tylko za każdym razem z innym pomysłem)
Zadanie konkursowe polega na udzieleniu jak najlepszej, najciekawszej i najbardziej kreatywnej porady ekologicznej. Praca konkursowa może być wykonana jedynie za pośrednictwem strony internetowej konkursu wedle wyboru uczestnika poprzez (szczegóły na stronie konkursu w regulaminie):


•    udzielenie porady słownie
•    przesłanie filmu o czasie trwania wynoszącym maksymalnie 30 sekund
•    lub przesłanie zdjęcia

 


Uczestnik indywidualny typuje następnie do zwycięstwa z listy dostępnej w formularzu zgłoszeniowym jedną spośród gmin, które ubiegają się o nagrodę w plebiscycie oraz wypełnia ankietę antysmogową. Przypominamy Miasto Mszana Dolna – pozycja nr 106.

 


Im więcej głosów oddadzą Państwo na nasze miasto, tym większa szansa na zwycięstwo i obdarowanie naszych miejskich przedszkoli oczyszczaczami powietrza.


 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 822.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/konkurs-z-klimatem-zaglosuj-na-mszane.html