Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.04.2019r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Kosmici w Bibliotece  

 

 

Loading ....

Kto tegoroczne ferie spędził w naszej Bibliotece, na pewno nie narzekał na nudę. Spokojne miejsca, jakimi są czytelnia, wypożyczalnie i sala wystaw, na tydzień zostały opanowane przez ponad pięćdziesięciu kosmitów.

 

Loading ....

Taki był bowiem motyw przewodni codziennych spotkań. W ofercie znalazły się zarówno zajęcia warsztatowe, jak i wycieczki.

 

Loading ....

Warsztaty gościnnie prowadziły: Magdalena Jakubiak-Karpierz z Towarzystwa Miłośników Sztuk Pięknych; Paulina Kaletka - właścicielka Studia Kosmetyki i Kreowania Wizerunku oraz Joanna Kotarba, zajmująca się na co dzień organizacją kursów i szkoleń z zakresu kroju i szycia.

 

Loading ....

Podczas warsztatów powstały m.in. prace plastyczne, wykonywane różnymi technikami, kosmiczne stroje i makijaże, torebki i maskotki, a także modele Układu Słonecznego, zbudowane z elementów parasoli, styropianowych kul i balonów.

 

Loading ....

Z prawdziwymi przyrządami astronomicznymi uczestnicy zajęć mogli zetknąć się podczas wizyty w obserwatorium na górze Lubomir.

 

Loading ....

Dwadzieścia pięć osób wzięło również udział w wyjeździe na limanowskie lodowisko. Wycieczkę tę zorganizowała Wiceprzewodnicząca Rady Miasta Mszana Dolna - Agnieszka Sasal. 

 

Loading ....

 

Ponadto nasza Biblioteka zapewniła dzieciom i młodzieży codzienny poczęstunek. Cykl zajęć podsumowano wręczeniem nagród za najlepsze prace i aktywność.

 

 

red. Biblioteka Miejska

 

 

 

Tekst przeczytany: 1041.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/kosmici-w-bibliotece.html