Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Kulturalny weekend - zmieścić cały rok w MOK 

 

Chociaż tego nie widać w MOK przez cały rok „coś się dzieje”. I choć trudno w to uwierzyć, czasem ciężko znaleźć wolną salę. Jedenastu instruktorów od początku roku szkolnego prowadzi u nas zajęcia. W weekend 17-19 czerwca zaplanowaliśmy „Podsumowanie roku w MOKu – MUZYKA-TEATR-TANIEC-ŚPIEW-CERAMIKA”. Przez te trzy dni Miejski Ośrodek Kultury zaprezentuje cały przekrój zajęć, które odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury. W piątek odbędzie się pokaz grup tanecznych, od najmłodszych przedszkolaków, którzy pierwsze kroki taneczne zaczęli stawiać w tym roku szkolnym, po starszaków i uczniów szkół podstawowych.

 

Loading ....

W sobotę scenę opanują młodzi aktorzy z grup teatralnych „WIZJA” oraz „PROJEKT TEATR”. Młodsza grupa teatralna prowadzona przez panią Monikę Antosz-Grodzicką zaprezentuje fragment „Małego Księcia”. A o tym jaką siłę ma wyobraźnia pokażą podopieczni pani Katarzyny Wasilewskiej w przedstawieniu „W pudełku zwanym wyobraźnią”.

 

Loading ....

Koncert „na finał” w niedzielę zakończy  przegląd zajęć. Na scenie pojawią się instrumentaliści, w przeróżnych konfiguracjach: zapowiadają się występy solo, duety, tria i kwartety, na gitarach, akordeonie, skrzypach i pianinie. Nie zabraknie również wokalistów, którzy zaprezentują swoje talenty szlifowane od tego roku pod okiem Rafała Żura.

 

Loading ....

Dodatkowo przez cały weekend można było także podziwiać wystawę ceramiki, czyli prace wykonane przez dzieci uczęszczające na warsztaty ceramiczne prowadzone w MOK. Średnia wieku twórców – 8 lat. Zwierzaki wszelkiej maści, domki, dzbany, dzwoneczki, ramki... wszystko, co tylko przyszło na myśl małym „gliniarzom” w trakcie zajęć.

 

Serdecznie zapraszamy! 

 

 

 

Red. MOK

fot. archiwum MOK

 

Tekst przeczytany: 931.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/kulturalny-weekend-zmiescic-caly-rok-w-mok.html