Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 19.04.2019r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

Mamy plażę! 

 

Dokładnie 1644 głosy! Dzięki takiej liczbie udało się NAM odnieść sukces i otrzymać 100.000 zł na realizację zadania pt. „Strefa turystyczno-wypoczynkowa wraz z imprezą inaugurującą sezon letni”. Zajęliśmy II miejsce w powiecie i znaleźliśmy się w gronie 9 z 29 zgłoszonych projektów, które będą realizowane.


 


To niebywałe osiągnięcie nie byłoby możliwe gdyby nie zaangażowanie wielu ludzi, którzy aktywne propagowali akcję ale przede wszystkim nie udałoby się bez tych 1644 osób, które znalazły krótką chwilę i chęć aby wesprzeć swoim głosem ten konkretny projekt. Dla wszystkich, którzy mieli swój udział należą się ogromne wyrazy podziękowania oraz wyrazy wdzięczności. To dzięki WAM udało się pokazać, że mieszkańcy naszego miasta i gminy potrafią się zmobilizować i razem stworzyć coś fajnego.

 

A mnie jako autorowi projektu nie pozostaje nic innego jak cieszyć się, że wspólnymi siłami udało się zdobyć te pieniądze, a czas i praca włożone w przygotowanie tego projektu nie poszły na marne. Czasami, jak to mówią „mała iskra a wielki pożar wznieci”. W tym przypadku iskrą był pomysł, który pociągnął za sobą zorganizowanie całej akcji, co w konsekwencji doprowadziło do pożaru czyli celu, jakim było zdobycie 100.000 zł!

 

Następne kroki to wyłonienie w drodze konkursu organizowanego przez Urząd Wojewódzki organizacji pozarządowej, która przedmiotowy projekt zrealizuje. Oczywiście taka organizacja nie pozostanie sama albowiem dzięki przychylności Burmistrza Miasta Mszana Dolna miasto obiecało wsparcie.

 

Na koniec chcę tylko przypomnieć, że projekt do budżetu obywatelskiego tak naprawdę może zacząć się w każdej głowie i mam nadzieję, że również w następnym edycjach nasza Mszana będzie mogła być beneficjentem Budżetu obywatelskiego Województwa Małopolskiego!

 

Widzimy się w przyszłym roku w nowym miejscu!

 

red. Bartosz Piątkowski

 

fot. projekt plaży do realizacji w Będzinie
www.naszemiasto.bedzin.pl
 

 

 

Tekst przeczytany: 2733.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/mamy-plaze.html