Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.10.2018r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Małopolskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w tym roku obchodzi jubileusz 55-lecia powstania organizacji. Dlatego też krakowskie uroczystości organizowane 9 marca miały charakter gali. Patronat honorowy nad imprezą objął Wojewoda Małopolski - Jerzy Miller, Marszałek Województwa Małopolskiego - Marek Sowa oraz Prezydent Miasta Krakowa - prof. Jacek Majchrowski. Ostatni wymieniony okazał się również gospodarzem gali - zaprosił wszystkich do zabytkowej Sali Obrad Urzędu Miasta przy Placu Wszystkich Świętych. Tam z mini recitalem przywitała wszystkich Marta Bizoń.

 

Loading ....

Nie bez powodu opisujemy wszystkie szczegóły tego wydarzenia, pomimo, że nie dotyczyły naszego miasta bezpośrednio, na tą właśnie imprezę został oficjalnie zaproszony Jan Piekarczyk - Sekretarz TKKF Ogniska "Lubogoszcz" w Mszanie Dolnej. To wyróżnienie jest docenieniem wkładu pracy na naszym lokalnym sportowym poletku. Bo jak tu nie wspomnieć o wszystkich turniejach, które mszański TKKF organizuje? Począwszy od takich jak Turniej Tenisa Stołowego, Turniej Tenisa Ziemnego, Turniej Siatkówki Plażowej, czy ostatni zimowy Slalom Gigant?

 

Loading ....

Nie sposób ocenić nakładu pracy jaką wkłada się w organizację tych wszystkich wydarzeń, począwszy od wnioskowania o dotację, nagłośnienia wydarzenia, czy osobiste zaangażowanie i nadzorowanie osobiście każdej drobnej sprawy związanej z poszczególnymi turniejami. Tak właśnie do tej, można powiedzieć, hobbistycznej pracy, podchodzi Jan Piekarczyk. Dokładny i solidny jak marka, którą sobą reprezentuje - TKKF. Dlatego nie dziwiło nas to zaproszenie, bo powiązane było z wyróżnieniem i uhoronowaniem jego osoby. Jan Piekarczyk otrzymał list gratulacyjny z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego oraz medal 55-lecia Małopolskiego TKKF. Serdecznie gratulujemy!

 

Loading ....


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1257.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/medal-na-55-lecie-tkkfu.html