Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Medale na ostatnich zawodach 

 

 

Loading ....

3 i 4 grudnia w Olsztynie odbyły się ostatnie zawody w Taekwondo Olimpijskim Puchar Polski Olsztyn Cup 2016. UKS KORYO reprezentowała mocna drużyna, która składała się z czterech grup wiekowych: młodzik, kadet, junior i młodzieżowiec. Zawodnicy,  którzy na co dzień startują w „juniorze” mogli spróbować swoich sił startując w „młodzieżowcu”, który był rozgrywany w drugim dniu zawodów.

 

Loading ....

W kategorii junior i młodzieżowiec złoty medal wywalczyła Patrycja Kornaś i Mateusz Szczęsnowski - nie mieli sobie równych w swoich kategoriach wagowych. Srebro z młodzieżówki i brąz z juniorów wywalczył Kacper Piaskowy. W kategorii kadet srebrny medal wywalczyła Karolina Szczesnowska. Brązowy medal wywalczyli: Gal Małgorzata, Wiktor Pajdzik. W młodziku brązowy medal wywalczyła Julia Chlipała.

 

Loading ....

Po wyrównanych walkach do strefy medalowej nie udało się dostać: Jaworskiemu Patrykowi, Jaworskiemu Kamilowi, Woźniak Alicji, Raś Karolinie, Maksymilianowi Śmieszkowi, Klaudii Kujacz, Oskar Pilch. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu doświadczenie którzy młodzi zawodnicy zdobyli na pewno zaprocentuje w styczniowym turnieju do którego się przygotowujemy. 
 


 

 

 

Red.

Trener Zbigniew Karpierz

 

Tekst przeczytany: 769.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/medale-na-ostatnich-zawodach.html