Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.04.2019r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Mikołajkowe bieganie  

 

Loading ....

Z pewnością duże zdziwienie wywołała grupa sportowców ubrana w mikołajowe czapki, która późnym popołudniem przemknęła przez centrum Mszany Dolnej wywołując spore poruszenie. Od samego rana tu i ówdzie można było natknąć się na jakiegoś „Świętego” a tu nagle taki wysyp!

 

Loading ....

To odezwa na szybkie zaproszenie od Zygmunta Łyżnickiego i sekcji biegów do wspólnego biegania w parku. Każdy pretekst jest dobry, tym razem wystarczyła mikołajowa czapka i dobry humor. A jak dobrze się jest zaprezentować w takiej czerwieni wystarczy zerknąć na zdjęcia. Wystarczyła honorowa runda ulicami miasta, a ludzie widząc czerwone czapki machali rękami, trąbiły samochody, od razu uśmiech zagościł na tych twarzach, którzy może zapomnieli całkowicie o mikołajowym świętowaniu.

 

Loading ....

Wszystko dla zdrowia i kondycji. W tym miesiącu to nie ostatnie takie bieganie. Sekcja przymierza się jeszcze do zorganizowania biegu Sylwestrowego, a w styczniu obowiązkowo biegamy podczas XXVI finału WOŚP w ramach biegu „Policz się z cukrzycą”. Serdecznie zapraszamy!

 

Loading ....

O wszystkich organizowanych biegach w parku informuje na swoim facebook’u MOK Mszana Dolna

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 528.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/mikolajkowe-bieganie.html