Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 20.03.2018r. Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Majowa niedziela, w Dzień Matki, już po raz szósty zarezerwowana była dla tych, którzy mieli ochotę stawić się na starcie biegu w ramach ogólnopolskiej akcji „Polska Biega”. Jak zwykle  uczestniczą w nim zawodnicy Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna, biegaczy przywitali Prezes Sekcji Włodzimierz Łyżnicki i Wicestarosta Franciszek Dziedzina, dopingował ich również kontuzjowany Piotr Majkowski – dwukrotny wicemistrz limanowskiego Kieratu.

 

Loading ....
Loading ....

Obiecali, że za rok porzucą oficjalne stroje i w trójkę staną na starcie, trzymamy za słowo! W tym roku zebrało się dziesięciu zawodników, w tym jedna dzielna dziewczyna Olga Mielnikiewicz. Patryk Gorączka, ośmiolatek z Krakowa już po raz drugi przyjechał do nas na bieg i jak dotąd nie było nikogo, kto odebrałby mu puchar dla najmłodszego uczestnika akcji.

 

Loading ....
Loading ....

Gdy wspominamy o pucharach wspomnieć należy tutaj Wicestarostę Franciszka Dziedzinę i serdecznie podziękować za ufundowanie pięknych trofeów, dyplomy, wodę i baton regeneracyjny zapewnił ze swojej strony Urząd Miasta, drobne gadżety dostaliśmy do sklepu sporotwego “Koperniak”, a ciepły i pożywny żurek częstował dla strudzonych zawodników Pensjonat “Szczebel”. Za pomoc w organizacji imprezy serdecznie dziękujemy naszej Straży Miejskiej, która zabezpieczała trasę biegu. Wszystkim serdecznie dziękujemy!

 

Loading ....

 

Wprawdzie bieg z zasady nie jest rywalizacją o wynik ale poniżej podajemy końcową klasyfikację:


I miejsce – Artur Wacławik
II  miejsce – Patryk Matuła
III  miejsce – Jakub Łabuz
IV  miejsce – Mateusz Antosz
V  miejsce – Adam Lewandowski
VI  miejsce – Olga Mielnikiewicz
VII  miejsce – Dawid Lichorobiec
VII  miejsce – Zygmunt Łyżnicki
IX  miejsce – Jerzy Czyszczoń
X  miejsce – Patryk Gorączka

 

Loading ....

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1208.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/mszana-pobiegla-po-raz-szosty.html