Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 20.03.2018r. Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

W niedzielę 13 stycznia 2013 odbędzie się dwudziesty pierwszy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna zbiórka przeznaczona jest „dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”.

 

Loading ....

Mszański sztab zaprasza wszystkich seniorów na spotkanie w ramach projektu „Polska Cyfrowa Równych Szans” - prezentację na temat internetu, możliwości zapisania się na kurs obsługi komputera dla seniorów oraz wirtualną wycieczkę do muzeum. Początek prezentacji godz. 13.00 w sali kina Miejskiego Ośrodka Kultury. Projekt skierowany jest szczególnie do osób 50+, ale również młodsze osoby mogą skorzystać. Bezpłatne zajęcia z obsługi komputera i internetu prowadzone są w ZSM nr 1 w każdy czwartek od godz.16.00.

 

Loading ....


Natomiast o godz. 14.00 razem z Planetą Sportu zapraszamy na bezpłatny kurs nordic walking nie tylko dla osób starszych - udostępniamy specjalistyczne kijki na warunkach wypożyczenia lub można przyjść z własnym sprzętem.Istnieje możliwość wcześniejszych zapisów w MOK.


Dodatkowo program orkiestry w Mszanie Dolnej przewiduje bieg po zdrowie, licytację gadżetów, światełko do nieba z ogniami sztucznymi i wieczorne koncerty. Szczególy na plakatach i stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 www.wosp.mszana-dolna.com

 


http://latarniamszana.blogspot.com

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1326.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/mszanski-sztab-wosp-zaprasza-seniorow.html