Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 21.05.2019r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Nabór wniosków w Lokalnej Grupie Działania 

 

W miesiącu październiku LGD planuje przeprowadzić pierwszy nabór wniosków w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” w zakresie podejmowanie działalności gospodarczej – tzw. PREMIA na start.W okresie programowania 2014-2020 Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska działa na rzecz społeczności z terenu Gminy Mszana Dolna, Niedźwiedź i Miasta Mszana Dolna. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, udało się nam pozyskać dofinansowanie na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju (LSR) w wysokości 4 750 000 zł.

 


Przyznane pieniądze są przeznaczone na następujące działania:


- podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej - to takie operacje realizowane indywidualnie przez beneficjentów.
- projekty grantowe - to operacje w których beneficjent będący w LGD udziela innym podmiotom wybranym przez LGD (grantobiorcom) grantów będących środkami finansowymi programu.
- operacje własne – to takie, w których beneficjentem i realizatorem operacji będzie LGD.

 

 

Wszystkich zainteresowanych po więcej informacji odsyłamy na stronę Stowarzyszenia lub bezpośrednio do biura, które mieści się w Urzędzie Gminy Mszana Dolna ul. Spadochroniarzy 6 pok. 45.

 

 

Strona LGD – TUTAJ
 

 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 1253.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/nabor-wnioskow-w-lokalnej-grupie-dzialania.html