Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 20.03.2018r. Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

Zakład Gospodarki Komunalnej parę miesięcy temu zmienił adres - opuścił budynek przy ul. Starowiejskiej 2 i dziś "urzęduje" przy ul. Krakowskiej 27, w siedzibie Spółki Górna Raba. Zostawił po sobie trzy pomieszczenia biurowe w samym centrum miasta - okazja dla poszukujących biurowej powierzchni wprost wymarzona. Trudno dziś o lepsze ulokowanie własnego biznesu, jak właśnie tu, na zrewitalizowanych terenach komunalnych przy ul. Starowiejskiej. Każdego dnia zaglądają w to miejsce tysiące ludzi - dostępne i bezpłatne parkingi, lokalizacja przy głównej ulicy miasta, to bezsprzecznie największe atuty tego miejsca.

 

Loading ....

W budynku na piętrze oferujemy trzy pomieszczenia, kiedyś wykorzystywane przez "komunalną" jako biura. Na zainteresowanych czekają pomieszczenia o powierzchni - 12m2, kolejne 21m2 i ostatnie 18m2 . Na co można je przeznaczyć ? Wydaje się, że kancelaria adwokacka,  prawna, gabinety lekarskie, siedziby firm ubezpieczeniowych, biur projektowych itp. to pomysły najlepsze, ale być może znajdzie się ktoś z jeszcze innym pomysłem ?

 

Loading ....

Pomieszczenia są ogrzewane, na podłodze panele, nowa stolarka okienna, toaleta i ciepła woda, a także, co dziś jest absolutnie konieczne - instalacja teleinformatyczna.

 

Szczegółowych informacji o wynajmie, stawkach i innych kwestiach interesujących potencjalnych dzierżawców, udziela dyr. ZGK p. Tomasz Dul pod nr. telefonu 18 3310062 lub osobiście w siedzibie firmy na ul.Krakowskiej 27.

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1598.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/najlepsze-w-mszanie-dolnej-miejsce-na-biuro-kancelarie-lub-gabinet.html