Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.10.2018r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Masz więcej niż 50 lat, a komputer i internet to dla Ciebie "czarna magia”? Zapraszam więc na bezpłatne zajęcia komputerowe przygotowane specjalnie dla Ciebie w ramach ogólnopolskiego projektu "Polska Cyfrowa Równych Szans"! Na naszych zajęciach nie musisz już bać się nowych cyfrowych technologii, a przy okazji spędzisz miło czas w gronie swoich rówieśników. Jestem jednym z ponad 2600 wolontariuszy z całej Polski - tzw. latarników Polski Cyfrowej - www.latarnicy.pl. Prowadząc zajęcia przygotowane specjalnie dla pokolenia 50+ staramy się przeciwdziałać wykluczeniu cyfrowemu osób starszych w swoim najbliższym otoczeniu.  Możesz dowiedzieć się więcej o naszej działalności z telewizyjnego cyklu pt."Latarnicy.pl", który emitowany jest na antenie TVP1 w każdą sobotę o godz.10:30.

 

Loading ....


Od września 2012 r. w mieście Mszana Dolna prowadzę regularne cotygodniowe zajęcia komputerowe dla osób powyżej 50-go roku życia - spotykamy się w każdy czwartek: w Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego 58 w godz.10:00-12:00, a w Szkole Podstawowej nr 1 przy ul. Sienkiewicza w godz.16:00-18:00. Od ponad miesiąca zapraszam również do Klubu Seniora pod nazwą Klub Radosnych Siątek "Dolina Marzeń" - spotykamy się regularnie w Bibliotece Publicznej przy ul. Piłsudskiego 58 w każdą środę w godz.15:00-17:00. Rozwijamy tam nasze pasje i marzenia, wesoło spędzamy czas.

 

Loading ....


Od 1-go marca tego roku bezpłatne zajęcia komputerowe pod egidą Polski Cyfrowej Równych Szans odbywają się również poza miastem w gminie Mszana Dolna - we wsi Lubomierz w tamtejszym Internetowym Centrum Edukacyjno-Oświatowym przy Remizie OSP (wejście od tyłu) spotykamy się na zajęciach komputerowych w każdy piątek w godz.10:00-12:00. O zajęciach w ramach projektu Polska Cyfrowa Równych Szans organizowanych w Mszanie Dolnej i okolicach na bieżąco informuję na stronie www.latarniamszana.pl

Jeśli chciałbyś uczestniczyć w takich zajęciach, ale wciąż masz zbyt daleko, zadzwoń do mnie - tel.510 600 210. Serdecznie zapraszam!

 

Radosław Radomski
Latarnik Polski Cyfrowej Równych Szans
www.latarniamszana.pl
tel.510 600 210

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 1409.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/nasz-latarnik-zaprasza.html