Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 20.03.2018r. Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Centralny Ośrodek w Spale to ośrodek przygotowań olimpijskich znany w świecie sportowym. Nasza kadra narodowa i olimpijska właśnie Spałę wybiera jak bazę treningową, a w ośrodku goszczą najlepsi polscy sportowcy.  Do najlepszych możemy zaliczyć również naszych biegaczy z Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna. Po raz kolejny odwiedzając Spałę wrócili z medalami.

 

Loading ....

W dniu 2 marca miały miejsce XXII Mistrzostwa Polski Weteranów, na których sprawdzało się 275 zawodników. Można powiedzieć, że takich sportowców nam mogą zazdrościć nie tylko tam, na miejscu. Najprostszy dowód na to, że nie wypadli z formy to znowu wyjscie na podium i to w jakim stylu!

 

Loading ....

Zygmunt Łyżnicki o pół sekundy pobił rekord Polski w biegu na 3000 m - swój własny z roku poprzedniego. Jerzy Czyszczoń ze Spały przywiózł brąz wywalczony na dystansie 400 m. Czy po takim występie ktoś jeszcze ma wątpliwości, że mamy prawdziwe złota w Mszanie? Serdecznie gratulujemy obu biegaczom i życzymy powodzenia w sezonie 2013 !!!

 

Loading ....

 


XXII Halowe Mistrzostwa Polski Weteranów LA Spała 2013 - wyniki:

 


Czyszczoń Jerzy - 400 m - M60 - 3 miejsce czas: 01:17.51

 


Łyżnicki Zygmunt - 3000 m - M60 - 1 miejsce czas: 10:59.07 - REKORD POLSKI !!!

 

 

Loading ....

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 4984.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/nasz-rekord-w-spale.html