Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 21.06.2018r. Imieniny: Alicji, Alojzego, Rudolfa
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

Nie mamy się czego wstydzić       

 
Mija właśnie drugi tydzień "życia" Mojego Rynku - inwestycji zbudowanej przy udziale unijnych środków. Jedni narzekają, że nowa miejska targowica to pomysł chybiony inni, że wreszcie to miejsce nabrało cywilizowanego wyglądu. Przeciwnicy podnoszą też fakt, że dziś Mój Rynek zionie pustką, że mało kto tam handluje. 
 
Listopad to czas mało przyjazny handlowaniu na placach targowych - krótki dzień, "zimnica", pierwsze przymrozki, a i oferta dla klientów uboższa, bo jagody, grzyby, młode jarzyny, owoce i warzywa już się pokończyły i wystawione na kilka godzin przy niskiej temperaturze narażone są na przemarznięcie.
 
Na obiektywną ocenę tej inwestycji lepiej chyba poczekać do przyszłego roku, kiedy znów obrodzą sady, lasy i grządki z truskawkami, młodymi jarzynami i innymi dobrami natury. Dobrze byłoby przy ocenie nowego targowiska wziąć pod uwagę niedawną historię tego miejsca i przypomnieć sobie w jakich warunkach kupcom i klientom przychodziło tam funkcjonować. Kilka, dziś już historycznych zdjęć, przypomni te nieodległe przecież czasy. 
 
Loading ....
Tak było jeszcze niedawno
 
 
Na kolejnych widzimy "dziś" tego miejsca. 
 
Loading ....
Tak jest teraz
 
 
Zaś na ostatek fotoreportaż z jednego z największych targowisk Podhala i Orawy - Jabłonki, bo tam bywalcy cotygodniowych jarmarków muszą się zadowolić takim standardem. 
 
Loading ....
Tak jest w Jabłonce
Tekst przeczytany: 1468.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/nie-mamy-sie-czego-wstydzic.html