Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 25.02.2018r. Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2012

 

Loading ....

Samorządy limanowszczyzny nie poskąpiły grosza i tym razem - dzięki "połączonym" siłom finansowym (policyjno-samorządowym) udało się zakupić dla limanowskiej Policji kolejne trzy "pachnące" jeszcze salonem samochody KIA - każdy w innym kolorze, każdy dla innego komisariatu, ale pod maską ten sam dynamiczny benzynowy silnik o mocy 136KM i pojemności 1,6 l. Piszemy o tym na stronie naszego miasta, ponieważ w składce na policyjne auta uczestniczył również nasz Samorząd. Ta współpraca ma długą tradycję - Policji nie wiedzie się dobrze, często pada "ofiarą" oszczędności i eksperymentów. Dobra współpraca z lokalnymi samorządami owocuje dofinansowaniem zakupu sprzętu komputerowego, wyposażenia w niezbędny sprzęt, a bardzo często nowych i szybkich samochodów dla lokalnych komisariatów i posterunków.

 

Loading ....

W piątkowe południe (23 listopada br.) na dziedzińcu limanowskiej Policji zaroiło się od funkcjonariuszy w mundurach. Ustawieni w szeregu oczekiwali na ten najważniejszy moment. Komendant Powiatowy Policji insp.Robert Hanh podziękował wszystkim samorządom za finansowe wsparcie zakupu trzech samochodów. Nieoznakowana KIA już jutro pojawi się na mszańskich ulicach. Ta w kolorze czarnym będzie bowiem służyć policjantom z mszańskiego komisariatu - do jej zakupu przyczyniły się oprócz naszego, także samorządy gminy Mszana Dolna i gminy Niedźwiedź.

 

Loading ....

Symbolicznego przekazania kluczyków do trzech nowych aut dokonali wójtowie i burmistrzowie miast i gmin na których terenie nieoznakowane auta będą dbać o bezpieczeństwo mieszkańców. Kluczyki do czarnej "kijanki", jak pieszczotliwie nazywają to auto policjanci, wręczyli wspólnie wójt gm. Mszana Dolna Bolesław Żaba, przewodniczący RG Niedźwiedź Edward Krzysztofiak i burmistrz Tadeusz Filipiak. Srebrna KIA pozostaje w Limanowej, zaś "kawowa" odjechała do Tymbarku. Symbolicznego pokropienia wodą święconą nowych policyjnych nabytków dokonał sam kustosz limanowskiej Bazyliki ks. Prałat Wiesław Piotrowski.
 

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1160.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/nieoznakowana-policja.html