Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 21.03.2018r. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2012

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości realizuje projekt pod tytułem: „Nowe podejście do zamówień publicznych – szkolenia i doradztwo” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program adresowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, a jego podstawowym celem jest podniesienie wiedzy w zakresie stosowania ustawy prawo zamówień publicznych oraz zachęcenie przedsiębiorców z tego sektora, do ubiegania się o zamówienia publiczne.

Dążąc do większej aktywizacji oraz wzrostu znaczenia tej grupy firm działających na terenie naszego województwa, Wojewoda Małopolski Pan Jerzy Miller objął swoim patronatem akcję wspierającą powyższy program szkoleń.

Czterodniowe szkolenia, podzielone na dwa moduły: teoretyczny (dwa dni) oraz zaawansowany –warsztaty (dwa dni), prowadzone będą przez podmiot zewnętrzny wyłoniony przez PARP, z udziałem ekspertów z zakresu zamówień publicznych.


Przygotowano do wyboru trzy tematy szkoleń:
1. Nowe podejście do zamówień publicznych w zakresie usług. Jak skutecznie ubiegać się o zamówienia publiczne,
2. Nowe podejście do zamówień publicznych w zakresie dostaw. Jak skutecznie ubiegać się o zamówienia publiczne,
3. Nowe podejście do zamówień publicznych w zakresie robót budowlanych. Jak skutecznie ubiegać się o zamówienia publiczne.


Zajęcia prowadzone będą w maksymalnie 20-sto osobowych grupach, przy czym szczególny nacisk zostanie położony na stronę praktyczną.


Szkolenia odbędą się w Krakowie, Tarnowie i Nowym Sączu na przełomie marca i kwietnia br.

 

Dokładne terminy zostaną podane w okresie późniejszym.

 

Zgłoszenia proszę nadsyłać na adres mailowy: zamowieniapubliczne@szkolenia-polska.pl, w terminie do dnia 20 lutego 2012 r.

 

Bliższe informacje zawiera załącznik do niniejszego pisma.

 

Odpowiedzi na szczegółowe pytania można uzyskać telefonicznie pod numerem infolinii: 801 009 450, tel. 533 979 742, fax. 85 - 745 44 00 lub kierując pytanie drogą elektroniczną na adresy: e-mail: zamowieniapubliczne@szkolenia-polska.pl, pzp@szkolenia-polska.pl.

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 716.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/nowe-podejscie-do-zamowien-publicznych-szkolenia-i-doradztwo.html