Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 20.03.2019r. Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 OGŁOSZENIE - inwentaryzacja azbestu 


U rząd Miasta Mszana Dolna informuje, iż w dniach od 15.09.2017 r. do 15.10.2017 r. na terenie Miasta Mszana Dolna przeprowadzana będzie inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest (eternit). Inwentaryzacje prowadzić będzie Zakład Analiz Środowiskowych Eko-precyzja z siedzibą w 43-450 Ustroń, ul. Sikorskiego 10.

 

 

 

Zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc pracownikom ww. firmy podczas wykonywanych prac w zakresie udzielania informacji oraz umożliwienia wykonania dokumentacji fotograficznej wyrobów zawierających azbest.

 

Istnieje możliwość podania informacji na temat lokalizacji wyrobów azbestowych poprzez formularz na stronie internetowej:  www.eko-precyzja.eu/azbest

 

Zarządcy obiektów, w których występują ukryte formy azbestu, prosimy o zgłoszenie tego faktu w Urzędzie Miasta Mszana lub bezpośrednio do firmy Eko-precyzja, e-mail: biuro@eko-precyzja.eu.

 

Przeprowadzona inwentaryzacja pozwoli pozyskać środki zewnętrzne na usuwanie i utylizację wyrobów zawierających azbest z terenu Miasta Mszana Dolna.

 

Osoby, które nie będą ujęte w spisie, mogą zostać pozbawione szansy na uzyskanie ww. dofinansowania.

 

 

 

Red.

 

 

Tekst przeczytany: 977.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/ogloszenie-inwentaryzacja-azbestu.html