Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 18.06.2018r. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Ósme Odkrywanie Beskidu Wyspowego - Urbania Góra 4.06. 

 

W najbliższą niedzielę, 4 czerwca rozpoczyna się ósmy cykl pieszych wędrówek w ramach akcji Odkryj Beskid Wyspowy. Na początek turyści będą zdobywać Urbanią Górę. Organizatorem wyprawy jest gmina Tokarnia. Uczestnicy akcji spotykają się o godzinie 9.00 na placu przed Urzędem Gminy w Tokarni. Dalszy plan przedstawia się następująco: grupę turystów zdobywać będzie górę szlakiem Kalwarii Tokarskiej. O godz. 11.00 zostanie odprawiona msza św. na szczycie góry. Zaplanowane są odbędą się konkursy, występ Orkiestry Dętej OSP Tokarnia, występ zespołu regionalnego „Kliszczacy“ oraz wspólny poczęstunek. Serdecznie zapraszamy!

 

 

 www.odkryjbeskidwyspowy.pl  i  www.facebook.com/odkryjbeskidwyspowy

 

 

Każde wyjście na trasę, poza nocnymi i innymi wyjątkami, rozpoczyna się o godz. 9.00. Na szczycie odprawiana jest msza św. polowa, występy, konkursy i wspólny grill. Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne, nie wymaga zgłoszenia, wystarczy przyjść na miejsce zbiórki. Każdy uczestnik bierze udział w wędrówkach na własną odpowiedzialność.

 


Tuż przed wakacjami zapraszamy do Dobrej na V Galicyjski Piknik Kolejowy oraz Bicie Rekodu Świata w śpiewaniu piosenki kolejowej. Wakacje to również pełne dwa miesiące Festiwalu Kultu-ry Beskidu Wyspowego „Beskidzkie Rytmy i Smaki”.

 Projekt został dofinansowany ze środków Województwa Małopolskiego
w ramach konkursu „Małopolska Gościnna”Realizatorem projektu jest Fundacja Rozwoju Regionu Rabka wraz z 19 gminami,

Kołem Pszczelarza w Mszanie Dolnej i Forum Gmin Beskidu Wyspowego.

Serdecznie zapraszamy!


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 473.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/osme-odkrywanie-beskidu-wyspowego-urbania-gora-4-06.html