Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.04.2019r. Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Ostatnia prosta - realizacja plaży w ramach II Budżetu Obywatelskiego  

 

Dobiega końca realizacja projektu złożonego w ramach II Budżetu Obywatelskiego, pt. „Strefa turystyczno-wypoczynkowa wraz z imprezą inagurującą sezon letni”.  W piątek, 29 czerwca 2018 roku odbędzie się impreza – „Oficjalne otwarcie plaży – powitanie lata 2018!”, której celem jest huczne otwarcie i promocja naszej nowej mszańskiej plaży!

 

Loading ....

 

Imprezę zaczniemy o godz. 18.00 występem Karoliny Szczurowskiej, uczestniczki bijącego rekordy oglądalności The Vois Kids, na który szczególnie zapraszamy młodszą społeczność, następnie około godz. 19.30 na scenie zamelduje się zespół GooroleSKA z żywiołowym mieszkańcem naszego terenu Bogdanem Nawarą na czele. Około godz. 21.00 nastąpi oficjalne otwarcie, a zaraz potem na scenę wkroczy gwiazda wieczoru – zespół VIDEO. „Idę na plażę” w ich wykonaniu będzie swoistego rodzaju znakiem rozpoznawczym tej imprezy i mamy nadzieję, że pozostanie w naszych głowach na całe wakacje. Po tych koncertach około godz. 22.30 rozpocznie się dyskoteka, która zakończy się o godz. 02.00. W trakcie trwania imprezy przewidziane są atrakcje dla dzieci, a także ogródek gastronomiczny.

 

red.

Bartosz Piątkowski


 

Organizator – Stowarzyszenie Piękna Ziemia Gorczańska z prezesem Rafałem Kubowiczem na czele

oraz pomysłodawca Bartosz Piątkowski serdecznie zapraszają!!

 


Szczególne wyrazy podziękowania za pomoc, przychylność oraz osobiste zaangażowanie w realizację projektu, a także wsparcie finansowe składamy na ręce pana Burmistrza Józefa Kowalczyka, bez którego realizacja tego przedsięwzięcia byłaby bardzo utrudniona.

 

Szczegóły na plakatach oraz:

https://www.facebook.com/events/519511661745007/?notif_t=plan_user_associated&notif_id=1529258461040939 !!

 

"Zadanie finansowane z budżetu Województwa Małopolskiego w ramach II edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego".
 


 

 

 

 

Tekst przeczytany: 1599.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/ostatnia-prosta-realizacja-plazy-w-ramach-ii-budzetu-obywatelskiego.html