Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 21.05.2019r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Piąty Jubileuszowy Koncert Noworoczny   

 

Loading ....


Można już nazwać tradycją Koncert Noworoczny, który strażacy organizują na początku roku. Tym razem, w pierwszą niedzielę stycznia odbył się piąty, jubileuszowy koncert. Zgromadzoną publiczność muzycznie przywitał zespół Big Band Szkoły Muzycznej I i II stopnia z Nowego Targu. Pod batutą pani dyrektor Marty Łapczyńskiej zespół wykonał znane "zimowe" amerykańskie przeboje.

 

Loading ....

Kolejnym zespołem, który zaprezentował się na scenie była Orkiestra OSP z Kasiny Wielkiej "Echo Zagórzan". Jeszcze przed świętami nagrali płytę z kolędami w Powiatowym Młodzieżowym Ośrodku Kultury w Starym Sączu. Obecny na koncercie Burmistrz Miasta Józef Kowalczyk również otrzymał taki drobny prezent od dyrygenta Adama Rusnarczyka.

 

Loading ....

Kolejna orkiestra, która wyszła na scenę to już dobrzy znajomi z Korzkwi i ich młody energiczny dyrygent Michał Kwiatkowski. Muzycy zaserwowali nam mieszankę przebojów, po których pojawiła się burza oklasków.

 

Loading ....

Ostatni wystąpili na scenie współorganizatorzy czyli mszańska Orkiestra Ochotniczej Straży Pożarnej. Okazało się, że kapelmistrz Piotr Rataj rozpoczyna świętowanie dwudziestolecia swojej pracy jako dyrygenta.

 

Loading ....

Każdy z występujących zespołów otrzymał od Burmistrza Miasta Józefa Kowalczyka i Sekretarza Miasta Antoniego Roga drobny upominek, podziękowanie za występ i życzenia samych muzycznych sukcesów.
 

Red.

 

Loading ....
 

 

Współorganizatorem Koncertu Noworocznego był Miejski Ośrodek Kultury

 

 

Loading ....

 

Koncert udało się zorganizować dzięki dotacji z Urzędu Miasta w ramach promocji miasta

 

Loading ....

 

 

 

Tekst przeczytany: 1030.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/piaty-jubileuszowy-koncert-noworoczny.html