Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 22.05.2019r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Piękna Jaworzyna 

 

 

Loading ....

Udała się pogoda turystom, którzy wybrali się w niedzielę na Jaworzynę Kamienicką. Widoki z polany były przepiękne i wszyscy którzy dotarli na godzinę spotkania podziwiali piękne panoramy. Najokazalej prezentował się Gorc z nową wieżą widokową, oczy cieszył Kudłoń i pomniejsze szczyty czy polany, można było też dostrzeć drugą wieżę na odległym Lubaniu.

 

Loading ....

Każdy wędrował według własnych możliwości, część grup zdecydowała się za przejście trasy przez Gorc, wprawieni zawodowcy nocowali w bacówce pod Gorcem, niektórzy posiłkowali się trasami rowerowymi czy przez Bieniowe, Przysłop i Średniak. Były jeszcze plany na Turbacz, czy krótkie podejście na pobliską Kiczorę.

 

Loading ....

Kiedy zeszyt Koła Terenowego poszedł w ruch okazało się, że mamy 85  uczestników spotkania. Kolejna w planach koła jest wycieczka wyjazdowa - już w najbliższą niedzielę, a wyjście w ramach "Spotkań w gorach" 12 czerwca na Gorc. Kto nie był jeszcze na wieży niech planuje wyprawę!

 

Loading ....

Wszystkim zainteresowanych wspólnym wędrowaniem przekazujemy informację, iż regulamin spotkań nie uległ zmianie, uczestnicy XII „Spotkań w górach” wybierają trasy tak, aby spotkać się na szczycie lub w innym wyznaczonym miejscu w godzinach 13.00-14.00. W „Spotkaniach w górach” mogą brać udział indywidualni turyści i grupy zorganizowane. Dzieci i osoby niepełnosprawne również mogą brać udział w wycieczkach ale wyłącznie pod opieką dorosłych. Spotkania odbywają się w wyznaczonych miejscach bez względu na pogodę. Organizatorzy przyznają nagrody uczestnikom, którzy zaliczyli przynajmniej cztery z sześciu szczytów. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania!


Loading ....
 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1062.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/piekna-jaworzyna.html