Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 21.05.2019r. Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2018

Piknik ekologiczny w Przedszkolu 

 

Miejskie Przedszkole nr 1 w Mszanie Dolnej otrzymało oczyszczacz powietrza przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla Województwa Małopolskiego "Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

 

Loading ....

11 października odbył się Rodzinny Piknik Ekologiczny w naszym przedszkolu. Celem imprezy było podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i rodziców naszego przedszkola. Przedszkolaki zaprezentowały krótki program artystyczny, w którym nie zabrakło piosenek o tematyce ekologicznej. Rodzice włączyli się do inscenizacji „Ratujmy ziemię”, w której w szczególny sposób wyeksponowano hasła ekologiczne: segregujcie śmieci, dbajmy o czystość lasów, nie zatruwajcie rzek, mórz oceanów, nie wycinajcie lasów, oszczędzajmy energię i wodę, dosyć spalin i smogu.

 

Loading ....

Podczas pikniku wręczono dzieciom i rodzicom nagrody i dyplomu za udział w konkursie plastycznym „Czyste powietrze wokół nas”. Następnie przyszedł czas na wspólną zabawę przy muzyce oraz poczęstunek. Piknik upłynął w radosnej i miłej atmosferze, bowiem ekologia może być również wspaniałą zabawą.

 

 

red. i fot.

Miejskie Przedszkole nr 1
 

 

 

 

Tekst przeczytany: 289.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/piknik-ekologiczny-w-przedszkolu.html