Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: czwartek, 25.04.2019r. Imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Piknik rodzinny w Przedszkolu Nr 2 w Mszanie Dolnej  

 

 

Loading ....

W niedzielę 14 czerwca 2015 r. w Miejskim Przedszkolu nr 2 przy ulicy Orkana odbył się PIKNIK RODZINNY. Przygotowania do święta trwały długo – próby, dekoracje, upominki dla Rodziców, wspólna zabawa – wszystko trzeba było dokładnie zaplanować! Ale warto było się starać ponieważ te radosne chwile pełne śmiechu i wspólnej zabawy na długo pozostaną w naszej pamięci. Pogoda była w tym dniu wspaniała - było bardzo ciepło. Przedszkolaczki zaprosiły całe swoje rodzinki i znajomych. Zaproszone też zostały nowe - przyszłoroczne przedszkolaczki z rodzicami. Wszyscy zebrali się w ogrodzie przedszkolnym przystrojonym na tę okazję.

 

Loading ....

Planowo o godzinie 14.00 dzieci rozpoczęły uroczystość  swoim programem artystycznym. Obydwie grupy - Maluszki i Starszaki przygotowały bardzo ciekawe inscenizacje, wiersze i piosenki. Nie zabrakło również tańców w wykonaniu Krasnali oraz Dzielnych Zuchów. A wszystko to dla kochanych Rodziców. Dzieci przebrane w różne postaci wyglądały wspaniale – to głównie zasługa rodziców. Po występach dzieci wręczały Rodzicom przygotowane własnoręcznie upominki – wisiorek na szyję w kształcie serca dla mamy, a dla taty breloczek do kluczy, także w kształcie serca.

 

Loading ....

Wielką atrakcją był występ Uczniowskiego Klubu Sportowego KORYO,który na zajęciach treningowych szkoli dzieci i młodzież na najwyższym poziomie o czym świadczą liczne sukcesy tych zawodników na zawodach krajowych i międzynarodowych. Zawodnicy to wielokrotni mistrzowie i medaliści Mistrzostw Polski, otrzymujący powołania do Kadry Województwa Małopolskiego i Reprezentacji Polski.

 

Loading ....

Taekwondo,oprócz aspektów wychowawczo – zdrowotnych to także dobra zabawa i możliwość poznania wspaniałych ludzi. Treningi prowadzi Zbigniew Karpierz, kształtując nie tylko siłę fizyczną i gibkość ciała, ale również wzmacniając odporność psychiczną na stres. W swoich sportowych strojach z kolorowymi pasami wzbudzili zachwyt dzieci.

 

Loading ....

Po występach rozpoczęła się wspólna zabawa. Dzieci zdobywały różne sprawności potwierdzane kolorowymi pieczątkami na specjalnie przygotowanych dyplomach. Było sporo atrakcji: gry i konkursy, zabawy dla dzieci, malowanie twarzy gdzie każde dziecko mogło dzięki temu zamienić się w swoją ulubioną postać bajkową, łowienie rybek - lizaczków na wędkę, zwierzątka z baloników, itp. Sprawiło to wszystkim wiele frajdy. Każdy mógł też skorzystać z urządzeń do zabawy na terenie ogrodu przedszkolnego.

 

Loading ....

W czasie tych wspaniałych zabaw panie z przedszkola i rodzice zadbali o to aby brzuszki naszych milusińskich i zaproszonych gości nie były puste- oprócz różnorodnych słodkości, napojów, chrupek, popkornu były kiełbaski z grilla. Goście Przedszkolnego Pikniku Rodzinnego mogli się częstować, aby mieć siły do wspólnej zabawy.

 

Loading ....

Wszyscy dobrze i wesoło się bawili. To był dzień pełen wspaniałych wrażeń, który wywołał na na twarzy każdego uczestnika bezcenny uśmiech. Była to zarazem doskonała okazja, by nie tylko zaprezentować uzdolnienia dzieci, ale przede wszystkim by się lepiej poznać i zintegrować z Rodzicami i zaproszonymi Goścmi - uczestnikami przedszkolnego PIKNIKU.

 

Loading ....

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1409.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/piknik-rodzinny-w-przedszkolu-nr-2-w-mszanie-dolnej.html