Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 22.05.2019r. Imieniny: Emila, Neleny, Romy
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2010

21 listopada br. przy wyborczych urnach zadecydowaliście Szanowni Państwo, Mieszkańcy Mszany Dolnej o powierzeniu mi na kolejne cztery lata urzędu Burmistrza Miasta. To wielki kredyt zaufania, którego nie zmarnuję.  Dziękuję za życzliwość i wsparcie, którym darzyliście mnie od dnia objęcia urzędu w grudniu 2006 roku. Nie zmarnowaliśmy danej nam wtedy przez Mieszkańców naszego Miasta  szansy - zgodna współpraca  z Radą Miasta przyniosła wymierne efekty. Dziękuję wszystkim Radnym minionej kadencji, z którymi dane mi było przez cztery lata współpracować.  Mszana Dolna zmienia się - dzieje się to na naszych oczach.

 

Z całego serca dziękuję za oddane na mnie podczas listopadowych wyborów głosy - to dowód, że nie zawiodłem, choć mam świadomość, że nie wszystko udało się zrobić, że wielu Mieszkańców Mszany Dolnej oczekiwało więcej. Dziękuję tym wszystkim, którzy razem ze mną szli do tych wyborów - kandydatom na radnych i tym, którzy w moim komitecie wyborczym pracowali. Tym, którzy zdobyli mandat serdecznie gratuluję, a tym którym się nie udało, dziękuję że podjęli trudną decyzję o starcie w wyborach.


Wybrani przez Państwa Radni Rady Miasta złożyli już ślubowanie, zaś 3 grudnia byli świadkami mojego zaprzysiężenia - razem więc zabieramy się do pracy na rzecz i dla dobra Mieszkańców naszego Miasta

 

             Z wyrazami szacunku

 

           Tadeusz Filipiak

    

            Burmistrz Miasta

 

 

 

Tekst przeczytany: 1453.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/podziekowanie.html