Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.04.2019r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Porządki na Stawowej  

 

 

Loading ....

Jak co roku organizują się i w wyznaczony dzień zaczynają wielkie porządki w swojej okolicy. Mieszkańcy ul. Stawowej, bo to o nich piszemy, w środę 15 kwietnia, popołudniu, korzystając ze sprzyjającej aury ruszyli sprzątać swoja ulicę.

 

Loading ....

Zaopatrzeni w worki z Urzędu Miasta z takim zapałem zaczęli zbierać śmieci, że nie dość, że ul. Stawowa, to jeszcze skorzystała na tym ul. Zarabie, a największe wyzwanie: brzeg rzeki Raby - pod mostem ogromnym wysiłkiem i ochoczą pracą świeci czystością.

 

Loading ....

Najmłodsi byli pierwsi do pomocy, potencjał mieli ogromny, energią zarażali całą grupę, zmieścili się w każdy zakamarek i nie odpuścili żademu, nawet najmniejszemu śmieciowi. Pod nadzorem rodziców, z udziałem niemowlaków - nieświadomych ale uczestniczących w akcji udało się zebrać ponad 20 worków śmieci.

 

Loading ....

Skoro jedni sprzątają, to ktoś musi śmiecić, nasuwa się myśl, tylko kto? Anonimowych śmieciarzy jak widać nie brakuje, nawet jeśli nasza świadomość o środowisko wzrasta, w akcjach ekologicznych jednoczą się mieszkańcy, ktoś jednak wciąż pozostaje daleko w tyle, dorwać by tu takiego, oj... by się działo... Na pewno mieszkańcy ul. Stawowej odpowiednio by podziękowali...

 

Loading ....

Natomiast na łamach strony internetowej my dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w sprzątaniu. Dajecie dobry przykład całemu miastu – dziękujemy!

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1258.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/porzadki-na-stawowej.html