Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 19.04.2019r. Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Poślubna podróż dookoła świata 

 

 

Loading ....

Wszystko zaczęło się w połowie roku – od maila, w którym opisana była nietypowa propozycja promocji naszego miasta podczas podróży dookoła świata. Na taki pomysł wpadła Natalia Śmieszek, która zaproponowała robienie zdjęć w koszulce z napisem "Mszana Dolna" w każdym odwiedzanym miejscu. Towarzyszem podróży ma być Tomek – na ten moment świeżo poślubiony małżonek, zarażony pasją podróżowania. Na liście znajdują się Praga, Rzym, Tokio, Bangkok, Laos, Hanoi, Halong, Sajgon, Kambodża wraz z jednym z cudów świata Angkor Wat, Bali, Kuala Lumpur i Los Angeles. Wszystko w przeciągu trzydziestu dni, z zakupinymi biletami i poczynionymi rezerwacjami. To będzie pierwsza taka akcja, którą nagłaśniamy w ten sposób. Wcześniej nasze partonaty nie były tak interaktywne. Opisywaliśmy różne podróże, m.in. Filipa Majkowskiego, Bartka Zobka, czy rowerowe wyprawy Piotrka Milaniaka.

 

Loading ....

Tuż przed świętami para podróżników odwiedziła Urząd Miasta by odebrać przygotowane koszulki. Burmistrz Józef Kowalczyk czekał z radnymi – zapalonym turystą Janem Stożkiem i Agnieszką Sasal – wiceprzewodniczącą Rady Miasta. Czekały dwie pary koszulek na zmianę, które Natalia i Tomek od razu założyli. Udało się jeszcze zrealizować jedną rzecz, wywiad na zaprzyjaźnionym portalu tv28. Tam szerzej opowiadają o swoim pomyśle. Na naszej stronie został założony link do podróżniczego bloga, dzięki czemu można już śledzić ich plan podróży. Trzymamy kciuki, by wszystkie plany związane z podróżą się zrealizowały, łącznie z eksperymentami kulinarnymi. Nasi podróżnicy już są w drodze do Pragi, a potem..? Warto śledzić ich bloga, zachęcamy!

 

W naszej galerii zdjęcia w koszulkach z herbem Mszany Dolnej.

Red.

 

 

Więcej o podróży:

Wywiad dla portalu tv28 - TUTAJ

 

oraz

 

Realcja z podróży Natalii i Tomka, będzie dostępna na tych stronach internetowych:

 

http://smieszynkatravel.com - to jest polsko-języczny blog o podróżach

 

http://smieszynkaphoto.com - to jest angielsko-języczna strona z samymi fotografiami z podróży

 

https://www.facebook.com/smieszynkatravel - to jest nasz fanpage na facebooku

 

https://www.youtube.com/channel/UCDIVHmBdtgH8xl3BkdvrOXw - kanał na youtubie (również dostępny po wpisaniu w wyszukiwarkę Śmieszynka Travel)

 

 

 

 

 

 

Tekst przeczytany: 2596.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/poslubna-podroz-dookola-swiata.html