Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: sobota, 24.02.2018r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2012

W dniach 10-14 września 2012 r. odbędzie się rekrutacja do projektu "Indywidualizacja nauczania w klasach I-III szkół podstawowych na terenie Miasta Mszana Dolna".Projekt zakłada realizację:

- zajęć logopedycznych

- zajęć rozwijających zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno-przyrodniczych

- zajęć dla dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji

- zajęć gimnastyki korekcyjnej dla dzieci z wadami postawyRodziców dzieci chętnych do udziału w zajęciach zapraszamy do wypełnienia Deklaracji udziału w projekcie oraz Oświadczenia rodzica/opiekuna prawnego uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z wzorami zamieszczonymi poniżej.


DEKLARACJA UDZIAŁU W PROJEKCIE (dokument w formacie .doc)


OŚWIADCZENIE rodzica/opiekuna prawnego uczestnika projektu o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych (dokument w formacie .doc)Wszystkie dokumenty dostępne są również w sekretariatach szkoły do której uczęszcza uczeń/uczennica zgłaszający/zgłaszająca za pośrednictwem rodzica/opiekuna prawnego chęć uczestnictwa w zajęciach.
W/w formularze należy złożyć osobiście w sekretariatach poszczególnych szkół najpóźniej do dnia 14 września 2012 r.


 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 943.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/rekrutacja-do-projektu-indywidualizacja-nauczania-w-klasach-i-iii-szkol-podstawowych.html