Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: niedziela, 19.05.2019r. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2016

 Relacja z Dni Otwartych w Leśnej 

 

Loading ....

14 marca koncertem Pawła Gołeckiego i jego zespołu  rozpoczęły się Dni Otwarte Leśnej. Następnego dnia  na licznie przybyłych gimnazjalistów czekało także  mnóstwo atrakcji przygotowanych przez  nauczycieli i uczniów.

 

Loading ....

Dyrekcja szkoły  przedstawiła ofertę edukacyjną na  rok szkolny 2016/2017 a  następnie zgromadzeni goście obejrzeli  prezentację  multimedialną z życia szkoły. Na galę przybyli także absolwenci naszej szkoły, którzy opowiedzieli  o swoich wspomnieniach z nauki w liceum i o pracy zawodowej.

 

Loading ....

Specjalnie na dzień otwarty  uczniowie  przygotowali także pokaz mody uczniowskiej tej niewłaściwej i tej wzorowej spotykanej w szkole. Prezentowane typy uczniów jakie można na co dzień zobaczyć  w szkole przy specjalnie dobranym podkładzie muzycznym wzbudziły  owacje i ożywiły  atmosferę.

 

Loading ....

Gimnazjaliści zaproszeni zostali na zwiedzanie przygotowanych  na sali gimnastycznej stoisk  informujących o sukcesach i zaangażowaniu  uczniów, o zdobywanych przez nich zawodach. Następnie gimnazjaliści uczestniczyli w przygotowanych przez nauczycieli zajęciach podczas których można było sprawdzić swoje umiejętności w zakresie  biologii, chemii, fizyki, geografii, języków obcych i matematyki.

 

Loading ....

Podczas ww. zajęć nauczyciele zorganizowali liczne konkursy, quizy  prowadzili zajęcia z użyciem tablicy interaktywnej,  pokazywano  doświadczenia. Na zakończenie wszystkie gimnazja uczestniczące w dniu otwartym otrzymały  pamiątkowe dyplomy i zdjęcia a poszczególni uczniowie zostali nagrodzeni za udział w konkursach i zajęciach. Społeczność Zespołu Szkół nr1 dziękuje  serdecznie wszystkim miłym  gościom za przybycie i  życzy  powodzenia na egzaminach gimnazjalnych i w procesie rekrutacyjnym.

 

Loading ....

 

 

red. Anna Łanocha

fot. materiały ZS nr 1

 

 

Tekst przeczytany: 983.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/relacja-z-dni-otwartych-w-lesnej.html