Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: sobota, 20.04.2019r. Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Szeryf w spódnicy - asp. Anna Pękała nowym komendantem mszańskiego komisariatu

 

Od wtorku, 15 lipca mszańscy policjanci mają nowego zwierzchnika - komendantem komisariatu została 44 letnia absolwenta wydziału prawa administracyjnego i stosunków międzynarodowych krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, asp. Anna Pękała. Nowa pani komendant w policyjnej służbie jednak nowicjuszem nie jest - po raz pierwszy niebieski mundur założyła w roku 1990, a więc 24 lata temu. Z całą pewnością w tamtych czasach nie myślała, że kiedyś zajmie fotel swojego ojca - Jerzy Bodziony przez długie lata był przełożonym mszańskich stróżów prawa.

"Prawą ręką" nowej pani komendant pozostaje dotychczasowy, wieloletni zastępca poprzednika asp. Anny Pękała, podinsp. Marek Franczyk. Mszańscy policjanci mają pod swoją kuratelą trzy gminy - miasto i gminę Mszana Dolna oraz gm. Niedźwiedź i ponad 30 tys. mieszkańców. Choć, jak mówi nowa komendant, okolica, patrząc na policyjne statystyki, wydaje się być spokojna, to z całą pewnością, zdarzeń nieprzewidywalnych i przykrych nie zabraknie.

Samorządowcy miasta Mszana Dolna znają bardzo dobrze asp. Annę Pękała - od lat pracuje w Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i jest znana i ceniona za swoją wiedzę, kompetencyjność i wysoką kulturę osobistą.

Pani Komendant życzymy sukcesów na niełatwym stanowisku, lojalności i szacunku od podwładnych, a ze swojej strony deklarujemy współpracę, by nie tylko w mieście, ale i miejscowościach ościennych, żyło się bezpiecznie.

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 2610.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/szeryf-w-spodnicy-asp-anna-pekala-nowym-komendantem-mszanskiego-komisariatu.html