Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.04.2019r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
 
 
Jesteś w » Strona Główna


 

 

 

Szkoła w nowej odsłonie 

 

 

Loading ....

Najbardziej na bieżąco są uczniowie, którzy obserwują jak zmienia się ich najbliższe otoczenie. Również rodzice odprowadzający pociechy do szkoły też mają porównanie. Kończy się termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 1, popularnej „Jedynki”.

 

Loading ....

Efekty widoczne są gołym okiem, przy termomodernizacji budynku zyskuje wizerunek szkoły. Piękna elewacja widoczna jest już od ulicy M. Konopnickiej, prace trwają jeszcze na głównej fasadzie szkoły przy ul. Sienkiewicza.

 

Loading ....

Prace rozpoczęły się we wrześniu, po wyłonieniu wykonawcy dopiero w trzecim przetargu. Obaw było wiele, przede wszystkim taka, że jesień może był złym okresem na takie prace. Wszystko postępuje zgodnie z planem, a szczególnie teraz pogoda jest łaskawa, kiedy zbliża się termin zakończenia tej inwestycji.

 

Loading ....

Docieplenie ścian, ale również poddasza, wymiana okien, grzejników i modernizacja kotłowni. Dochodzi do tego również montaż kolektorów słonecznych i wymiana oświetlenia na energooszczędne. Koszt całej inwestycji to 1 mln 322 tys. zł, miasto otrzymało dotację na realizację tej inwestycji w kwocie 693 tys. zł.

 

Loading ....

 

 

 

Tekst przeczytany: 594.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/termomodernizacja-budynku-szkoly-podstawowej-nr-1.html