Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.04.2019r. Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Trzeci Bieg Niepodległościowy 

 

Loading ....

Zgodnie z planem o godz. 16.00 w parku miejskim zabrzmiał hymn polski. To sygnał dla wszystkich biegaczy, którzy zebrali się by Święto Niepodległości uczcić na sportowo. Całą akcję zainicjował Zygmunt Łyżnicki wraz z Sekcją Biegów Górskich i Długodystansowych MOK Mszana Dolna.

 

Loading ....

Wspólny rekreacyjny bieg miał tylko jedną zasadę: biegnie się 11 minut na 11 listopada. W naszym parku miejskim to dystans około pięciu okrążeń, najmłodsi mieli pokonać trzy. Również po raz trzeci spotykaliśmy się w parku, gdzie pomimo chłodu zawsze jest gorąco przy okazji takich sportowych wyzwań.

 

Loading ....

Listopadowe popołudnie nie zawsze zachęca do spacerów, nie wspominając o takich aktywnościach jak bieg. A tu proszę, zabrała się spora grupa odważnych sportowych zapaleńców. Wystarczy pokonać kawałek dystansu parkową alejką, to od razu robi się cieplej.

 

Loading ....

A gdy na mecie czeka gorąca herbata, robi się jeszcze milej. Humory dopisywały, pojawiło się kilka biało-czerwonych akcentów oraz rozdaliśmy pamiątkowe odznaki i nie zabrakło wspólnego zdjęcia na pamiątkę.

 

Loading ....

Dziękujemy za obecność w imieniu organizatorów: Miasta Mszana Dolna, Gminy Mszana Dolna, Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Sekcji Biegów Górskich i Długodystansowym MOK Mszana Dolna.
 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 599.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/trzeci-bieg-niepodleglosciowy.html