Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Udany Piknik Rodzinny w parku  

 

Loading ....

Można napisać, że nasz park miejski zapełnił się po brzegi w niedzielne popołudnie. Zaplanowany Piknik Rodzinny, czyli świętowanie Dnia Dziecka 28 maja udał się nad wyraz. Do późnych godzin popołudniowych park był pełen.

 

Loading ....

Bajkowo przebrana młodzież z Wolontariatu Młodzieżowego ZSTI zachęcała do zabawy wszystkich obecnych. Przeprowadzali gry i zabawy dla najmłodszych i tych trochę starszych. Dmuchane zjeżdżalnie i skakanki dostępne były dla wszystkich, którzy mieli na to ochotę.

 

Loading ....

Chętnych było dużo, ale mamy nadzieję, że wszystkim udało się skorzystać z bezpłatnie udostępnionych urządzeń. Kolejka do zjazdu mostem tyrolskimi była jedną z największych. Ale nie ma się czemu dziwić na przejazd na linie rozpiętej między drzewami - warto było poczekać. Podobnie jest z malowaniem twarzy – to chyba najbardziej oblegane stanowisko.

 

Loading ....

Pojawił się również wóz strażacki Państwowej Straży Pożarnej z Limanowej, stoisko Biblioteki Miejskiej, namiot Koła Wędkarskiego. Ogromny zachwyt wzbudzał wielki miś Centrum Językowego, a kolorowe stroje zawieszone na wieszakach przy terenowym studiu fotografii dziecięcej zachęcały do ubrania.

 

Loading ....

Uśmiechnięte buzie, wymalowanie w fantazyjne wzory, często ze słodką przekąską w ręce lub zdobytą w konkursie nagrodą to najczęstszy widok w parku. Wielkie emocje wzbudził finał konkursu Mini Talent Show i głosowanie na wybranego kandydata.

 

Loading ....

Jednym słowem działo się do późnych godzin wieczornych. Mało brakowało a ciężko by było zakończyć to świętowanie, jednak rozsądek przypomniał o poniedziałkowych obowiązkach nie tylko maluchów, jak i ich rodziców.

 

Loading ....

 


Dziękujemy wszystkim za pomoc!!!

 

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy z ZSTI pod opieką pani Moniki Bierowiec

 

Wspierali nas: Koło PZW Mszanka, PSP w Limanowej, Biblioteka Miejska w Mszanie Dolnej, PUB Szałas, Karolina Bodziony – fotografia dziecięca oraz Europejskie Centrum Językowe SUMMIT.
Dziękujemy!!!

 


Piknik Rodzinny odbył się w ramach środków Komisji Przeciwdziałania Alkoholizmowi przyznanych Miejskiemu Ośrodkowi Kultury w Mszanie Dolnej.

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 784.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/udany-piknik-rodzinny-w-parku.html