Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 20.03.2018r. Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

Serdecznie zapraszamy na V Turniej Szachowy "Daj Mata Chorobie" na rzecz pacjentów z chorobami układu krwiotwórczego.  Celem turnieju jest pozyskanie krwi dla ratowania zdrowia i życia oraz popularyzacja gry w szachy. Turniej zostanie rozegrany w sobotę, 24 marca o godz. 9.30 przy ulicy Kamieńskiego 49 w Zespole Szkół Elektrycznych w Krakowie. Zamiast wpisowego warunkiem dopuszczenia do udziału w turnieju jest okazanie zaświadczenia o oddaniu krwi na hasło “Daj mata chorobie”. Co więcej, za zawodników, którzy nie ukończyli jeszcze 18 lat lub z różnych przyczyn nie mogą oddać krwi, mogą to zrobić inne osoby, ktoś z rodziny lub przyjaciół. Krew można oddać punktach krwiodawstwa w zależności od miejsca zamieszkania.

 

Loading ....

Rywalizację sportową przy grze w szachy łączmy z ratowaniem chorych - niech zmagania o zwycięstwo na szachownicy wspomagają walkę o życie pacjentów z chorobami układu krwiotwórczego. Przyłączając się do tej batalii, każdy z Was staje się zwycięzcą!

 

Organizatorami turnieju są: Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Chłoniaki „Przebiśnieg”, Małopolski Związek Szachowy -  zachęcają do udziału w turnieju. 

 

Patronat honorowy objęło Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

 

 

Zgłoszenia uczestnictwa w turnieju przyjmuje pan Jan Zapała
telefonicznie pod nr: 18 33 10 537,  666 046 653,
pocztą elektroniczną: janmar25@wp.pl

 

 

Ostateczny termin wpływu zgłoszeń: 22 marca 2013 r.

 

Tutaj regulamin turnieju

 

 

 

 

  

Red.

 

Tekst przeczytany: 771.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/v-turniej-szachowy-daj-mata-chorobie.html