Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: środa, 24.10.2018r. Imieniny: Arety, Marty, Marcina
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014
Loading ....

 

''W karnawale czas na bale'' – pod tym hasłem dnia 18 lutego odbyła się w Miejskim Przedszkolu nr 2 w Mszanie Dolnej zabawa karnawałowa. Aby się dobrze bawić podczas balu karnawałowego, dzieci musiały wspólnie z paniami się do niego odpowiednio przygotować:  przystroić salę balonikami, serpentynami, kolorowymi łańcuchami, przygotować stroje, opracować ciekawe, wesołe zabawy, odpowiednią muzykę i piosenki, a także zapewnić miłe niespodzianki.

 

Loading ....

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na nadejście tego upragnionego dnia. Sala przedszkolna zmieniła się w magiczna krainę, do której przybyły księżniczki, wróżki, Spiderman, Batman, Zorro, pirat, indianin i inne bajkowe postacie.

 

Loading ....

Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie przedszkolaczki z wielka ochotą rozpoczęły pląsy i tańce pod kierunkiem wodzireja. Wszyscy bawili się znakomicie przybywając karnawałowym pociągiem do bajkowo-tanecznych stacji..

 

Loading ....

Były tam tańce-łamańce, dostojne pary, zakręcone korowody,  bańki mydlane, zabawy z kolorowymi balonami liczne konkursy. Jednym słowem zabawa na 102!!! W trakcie zabawy nastąpiła krótka przerwa na słodki poczęstunek sponsorowany przez Rodziców.

 

Loading ....

 

Loading ....

W czasie balu odbył się również pokaz strojów połączony z sesją zdjęciową podczas której zostały uwieńczone na pamiątkę wspaniałe stroje i udział przedszkolaczków w zabawie. Zabawa przebiegała w miłej i radosnej atmosferze. Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą - zobaczcie i oceńcie sami!

 

Loading ....

 

Loading ....

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1194.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/w-karnawale-czas-na-bale.html