Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: wtorek, 23.10.2018r. Imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Warsztaty muzyki gospel w MOK'u  

 

 

Lubisz śpiewać i szukasz nowych muzycznych inspiracji? Przyjdź na warsztaty muzyki gospel odbywające się w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży.Organizatorami warsztatów są: Parafia p.w Św. Michała Archanioła, Mszański Ośrodek Kultury oraz krakowski Studencki Festiwal Muzyki Bluesowe Bluesroads. Na pierwsze zajęcia zapraszamy już w dniach 24 i 25 lutego w godzinach od 15:00 - 19:00 do Kino "LUBOŃ" ul. Jana Pawła II 1 w Mszanie Dolnej .

 

Loading ....


Podczas warsztatów dowiesz się więcej o emisji głosu, popracujesz nad swoją skalą oraz nauczysz się kilkunastu utworów z nurtu muzyki gospel! Zajęcia poprowadzi Natalia Kwiatkowska, absolwentka Szkoły Muzyki Rozrywkowej w Krakowie, uznawana za jedną z najwybitniejszych, współczesnych, polskich wokalistek bluesowych, trzykrotnie trzecia w ankiecie Blues Top magazynu Twój Blues. Natalia wraz zespołem Cheap Tobacco zwyciężyła w prestiżowym festiwalu Rawa Blues w Katowicach, koncertuje w Polsce i zagranicą. Kolejne zajęcia odbędą się w marcu i w kwietniu. Finałem warsztatów będą dwie Msze Gospel. Pierwsza z nich odbędzie się 17 maja w kościele Świętego Michała Archanioła w Mszanie Dolnej, druga 24 maja w Krakowie w ramach VI edycji Festiwalu Bluesroads. Podczas obu Mszy uczestnicy warsztatów zaśpiewają przygotowane na warsztatach utwory wraz z krakowskimi muzykami bluesowymi!

 

 

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny jednak z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują zapisy.

 

Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem w obu dniach warsztatowych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:warsztaty.mszana@gmail.com lub kontakt telefoniczny pod numerem 889 047 265.

W zgłoszeniu prosimy o podanie imienia i nazwiska, numeru telefonu oraz adresu email.

 

Wydarzenie warsztatów na facebooku: www.facebook.com/events/991678687527981/
 

 

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1014.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/warsztaty-muzyki-gospel-w-mok-u.html