Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 24.05.2019r. Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2017

 Weź udział w Spartakiadzie! 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w 7. Ogólnopolskiej Spartakiadzie Zimowej dla dzieci i młodzieży organizowanej przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Krakowskiej i Stację Narciarską Koninki. Zawody odbędą się w przyszłym tygodniu 18 lutego 2017 roku w Koninkach koło Poręby Wielkiej, pod hasłem: „Nabierzcie Ducha i sięgnijcie po 7 cudów nie z tego świata”.

 

Loading ....


Udział w Spartakiadzie jest całkowicie bezpłatny. Młodzi zawodnicy będą zmagać się w trzech konkurencjach: slalom gigant narty, slalom gigant snowboard oraz "zjazd na byle czym". Wzorem ubiegłych lat organizujemy również konkurencję dla osób duchownych! Nie zabraknie także atrakcji dla całych rodzin, dla których przygotowaliśmy specjalne rozgrywki zimowe oraz quiz związany z siedmioma darami Ducha Świętego i dyscyplinami sportów zimowych.

 

Loading ....


Na zwycięzców czekają cenne nagrody; między innymi karnety na stok narciarski, wejściówki do Parku Wodnego, sprzęt sportowy, książki i wiele innych! Żaden uczestnik nie ukończy Spartakiady z pustymi rękami - dzięki ofiarności naszych sponsorów przygotowaliśmy specjalne pakiety dla każdego zawodnika!

 


Zapisów dokonuje się poprzez wypełnienie formularza na stronie internetowej  www.spartakiadazimowa.pl. Tam też można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące zawodów, regulamin oraz relacje z poprzednich edycji Spartakiady.

 


Zachęcamy także do śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1634273886880270/ .
 

 

Do zobaczenia na 7. Ogólnopolskiej Spartakiadzie Zimowej w Koninkach!


Współorganizatorem imprezy jest Miasto Mszana Dolna


Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

red. i foto

KSM Archidiecezja Krakowska

 

 

Tekst przeczytany: 816.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/wez-udzial-w-spartakiadzie.html