Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: poniedziałek, 10.12.2018r. Imieniny: Danieli, Bohdana, Julii
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2014

 Wiosenny pochód przedszkolaków  

 

 

Loading ....

„Wiosno, wiosno nasza siostro, przyjdź tu do nas, pozwól nam się już radować!” - takim to okrzykiem dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 2 nawoływały 21 marca upragnioną przez wszystkich porę roku. Jednak nasze przedszkolaczki tego wiosennego dnia nie były same.   21 marca spotkaliśmy się w Parku Miejskim z dziećmi i paniami z Przedszkola nr 1 w Mszanie Dolnej.

 

Loading ....

W parku urządziliśmy wspólne podchody - szukaliśmy ukrytych kopert, w których Pani Wiosna zostawiła wiosenne zadania do rozwiązania. Przedszkolaczki podzielone na cztery grupy, dzielnie stawiły czoła wyzwaniom i rozwiązały zagadki oraz wykonały zadania jakie przygotowała dla nich Pani Wiosna. Były pytania w formie quizu, zagadki, żabie i zajęcze skoki.

 

Loading ....

Największym zainteresowaniem cieszyło się wykonanie portretu Pani Wiosny przy użyciu kredy na alejkach w parku. Nie mogło zabraknąć mini koncertu w repertuarze którego były wiosenne piosenki. Za wykonanie każdego zadania Wiosna przydzielała jeden punkt w postaci kwiatu.  Na koniec obdarowaliśmy się wiosennymi prezencikami kwiatkami i żabkami.

 

Loading ....

Następnie wspólnie przeszliśmy do ogrodu przedszkolnego. Tu dzieci mogły wypić soczek i zjeść coś słodkiego, no i najważniejsze  - wspólnie bawić się na przyrządach  - to dla dzieci największa frajda. Było bardzo miło i mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze kiedyś wspólnie się spotkać i pobawić.

 

Loading ....

 

 

tekst i zdjęcia arch. Przedszkola nr 2

 

Tekst przeczytany: 1319.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/wiosenny-pochod-przedszkolakow.html