Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: piątek, 14.12.2018r. Imieniny: Alfreda, Izydora, Zoriny
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2015

 Wycieczka do Ojcowa z PTTK'iem 

 

 

Loading ....

W tym roku była to pierwsza wycieczka wyjazdowa PTTK –  zainteresowanie było duże, zapisało się na nią 40 chętnych. Propozycje tras, od tych najdłuższych szlakiem Orlich Gniazd, po te krótsze z różnymi atrakcjami pod drodze, jak Kaplica na Wodzie, jaskinie Łokietka, Brama Krakowska, Źródło Miłości, Jaskinia Ciemna czy wzgórze Okopy i skałę Wapiennik. Każdy wybrał coś dla siebie, jednak pamiątkowe zdjęcie zrobiono pod najbardziej charakterystyczną skałą – maczugą Herkulesa. Tuż obok pięknie prezentowała się Pieskowa Skała, gotycki zamek rycerski nad Prądnikiem. Bez względu na pogodę można powiedzieć, że wycieczka się udała. Wszyscy wracali zadowoleni i pełni wrażeń.


 

Loading ....

Wakacyjne miesiące można zaplanować sobie uczestnicząc w wielu turystycznych wydarzeniach w naszej okolicy, Koło Terenowe PTTK na miesiąc lipiec wyznaczyło spotkanie na Kudłoniu – to już w najbliższa niedzielę – 5 lipca, turystów zapraszamy na polanę Pustak, tam wyznaczone jest miejsce spotkania. W sierpniu zapraszamy na Luboń Wielki – 9 sierpnia.

 

Loading ....

 

W „Spotkaniach w górach” mogą brać udział indywidualni turyści i grupy zorganizowane. Dzieci i osoby niepełnosprawne również mogą brać udział w wycieczkach ale wyłącznie pod opieką dorosłych. Spotkania odbywają się w wyznaczonych miejscach bez względu na pogodę. Organizatorzy przyznają nagrody uczestnikom, którzy zaliczyli przynajmniej cztery z sześciu szczytów. Serdecznie zapraszamy do wspólnego wędrowania!

 

Loading ....

 

 

 

Red.

fot. M. Król, J.Stożek

 

Tekst przeczytany: 1213.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/wycieczka-do-ojcowa-z-pttk-iem.html