Odwiedzin na stronie:
Online:
Dzisiaj jest: sobota, 24.02.2018r. Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
 
 
Jesteś w » Strona Główna » Aktualności » Archiwum 2013

 

Loading ....

Dosłownie kilka dni spektaklu Misterium Paschalnego – historii ostatnich dni przed śmiercią Jezusa przygotowaną przez grupę aktorów amatorów w Miejskim Ośrodku Kultury wywołało w naszym mieście ogromne poruszenie. Zainteresowanie było tak ogromne, że nawet przygotowane plakaty nie zdążyły zaprosić na premierę – zabrakło biletów. Szczęśliwcami mogą nazwać się Ci, którym udało się odebrać darmowe wejściówki by obejrzeć znajomych na scenie.

 

Loading ....

Nie da się ukryć, że większość tej aktorskiej trupy są ludzie pełniący różne publiczne funkcje i dość dobrze znani w naszym lokalnym środowisku. 50-cio osobowy zespół po dwóch miesiącach prób i przygotowań, ośmiu dniach grania na deskach stał się jedną wielką aktorską rodziną, co więcej można nieśmiało mówić już o jakiś przygotowaniach na przyszły rok, bo nie da się ukryć to wciąga... Tym bardziej, że recenzje powtarzają słowa zachwytu, zaskoczenia i gratulacje dla gry aktorskiej. Dodatkowo perfekcyjne stroje, dopracowana muzyka i gra świateł stawia sztukę „Pójdź za Mną” na naprawdę wysokim poziomie.

 

Loading ....

Dlatego bardzo cieszy fakt, że nasi aktorzy wraz z reżyserem - Ks. Rafałem Piórkowskim, zostali zaproszeni do Krakowa... Wydawać by się mogło, nic wielkiego, ale gdy do Miejskiego Ośrodka Kultury odebrał telefon od Sebastiana Majewskiego z Teatru Starego to Dyrektor Piotr Armatys usiadł z wrażenia na krześle. W jaki sposób informacja o naszej Pasji dotarła do Krakowa, tego nie wiemy, ale się domyślamy... Na razie zatrzymamy to w tajemnicy, wspominając jeden wieczór, kiedy to na spektakl dotarł tajemniczo uśmiechający się, nikomu nieznany gość. W tym momencie wszyscy aktorzy zasłużenie odpoczywają, ale niebawem nadejdzie czas, kiedy trzeba będzie omawiać wszystkie szczegóły tego wydarzenia. Trzymamy mocno kciuki i szczerze gratulujemy, liczymy, że niebawem będziemy mogli napisać coś więcej o tej krakowskiej przygodzie.

 

Loading ....

 

 

Red.

 

Tekst przeczytany: 1116.
Polecamy
Pogoda w Mszanie Dolnej
 
Wydrukowane z: http://www.mszana-dolna.eu/z-pasja-podbija-swiat.html